خرید بکلینک   پنجره دوجداره   دوربین مداربسته   نرده استیل   عدالت خواهان عرش   شیشه بالکن   رام گوشی   سیگنال فارکس   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس .

بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس

دستگاه تصفيه آب

دستگاه تصفيه آب

۱۳۹۸/۰۳/۰۳   توسط دانستني هاي آب در:

 

دستگاه تصفيه اب كه به آن آب شيرين كن نيز گفته مي شود ، يكي از دستگاه هايي است كه امروزه استفاده ي بسيار زيادي از آن مي شود . اين دستگاه امروزه به يكي از دستگاه هاي بسيار محبوب و پر فروش تبديل شده است .

 دستگاه تصفيه آب

دستگاه تصفيه آب يا water purifier باعث مي شود كه آب از تمام آلودگي ها پاك شود . و خطراتي كه سلامتي انسان ها را تهديد مي كند از بين برود .

 

دستگاه تصفيه اب

اهميت وجود دستگاه تصفيه آب

با رشد جمعيت و افزايش آلودگي هاي مختلف در آب ، خاك و .. امروزه ضرورت نياز به دستگاه آب به شدت احساس مي شود . نفوذ آلودگي ها به آب براي سلامتي بسيار خطرناك مي باشد و منجر به بروز بيماري هاي خطرناك و حتي مرگبار مي شود .

امروزه در بيشتر منازل و شركت ها از دستگاههاي تصفيه آب استفاده مي شود . زيرا استفاده از آب شير بسيار خطرناك و مضر مي باشد . استفاده از دستگاه تصفيه اب به حفظ سلامتي شما بسيار كمك مي كند . هنگام استفاده از دستگاه تصفيه آب خودتان متوجه ي تفاوت زياد بين رنگ ، بو و مزه ي آب نسبت به آب شير مي شويد .

لزوم استفاده از دستگاه تصفيه اب

در آب شهري ماده ي خطرناكي به نام نيترات وجود دارد كه به جز با دستگاه هاي بسيار پيشرفته تصفيه آب به هيچ عنوان اين ماده ي خطرناك از بين نمي رود .
در صورت كلر زدن آب ، لاشه ميكروارگانيزم در آب باقي مي ماند ، كه منشا آلودگي آب مي باشد كه اين ماده به جز استفاده از دستگاه تصفيه آب به هيچ عنوان از بين نمي رود .
بسياري از نا هنجاري هاي جنينني و بيماري هاي قلبي بخاطر تصفيه نشدن آب مي باشند . كه فقط و فقط با استفاده از دستگاه هاي پيشرفته تصفيه اب رفع مي شوند .

دستگاه تصفيه اب

انواع مدل هاي دستگاه هاي تصفيه آب

دستگاه تصفيه آب پارچي يا پارچ تصفيه
دستگاه تصفيه آب پورتابل مسافرتي
دستگاه تصفيه آب سر شيري
دستگاه تصفيه آب كيسي
دستگاه تصفيه آب زير سينكي

نكات مهم هنگام خريد دستگاه تصفيه آب

قبل از خريد بهتر است به يك سري نكات توجه كنيد تا از خريد خود راضي باشيد و بعد ها پشيمان نشويد . حتما دستگاهي كه قرار است خريداري كنيد ، بايد داراي گارانتي باشد . نصب و حمل آن بايد رايگان باشد ، تا در صورتي كه دستگاه بنا به هر دليلي خراب شد يا مشكلي برايش پيش آمد شما متضرر نشويد .

دستگاه تصفيه ابمزاياي دستگاه تصفيه آب

استفاده از دستگاه هاي تصفيه آب باعث مي شود كه گل و لاي ، انگل ، باكتري ، ميكرو ارگانيزم هاي بيماري زا و … از آن پاكسازي شوند و تمام عوامل بيماري زا و مضر كه براي سلامتي انسان ها خطرناكند از داخل آن از بين برود .
بسياري ار باكتري ها در جريان كلر زني آب شهري به طور كامل از بين نمي روند و ممكن است به ميزاني ميكروب و باكتري و فلزات سنگين در آب باقي بمانند . به همين دليل استفاده از دستگاه تصفيه آب بسيار اهميت دارد .

ويژگي هاي دستگاه تصفيه آب استاندارد :

حذف نيترات NO3
حذف كلر
حذف باكتري ، انگل ، مواد معلق
حذف تري هالمون ها
حذف رنگ ، بو ، شوري و مزه نا مطبوع آب
حذف فلزات سنگين از آب مانند سرب ، كروم ، روي ، آلومينيوم ، تيتان و كاتيون هاي آرسنيك

دستگاه تصفيه اب

خطرات استفاده نكردن از دستگاه تصفيه آب

يكي از خطرناك ترين موادي كه در آب تصفيه نشده وجود دارد ، ماده اي به نام نيترات مي باشد . اين ماده يكي از عوامل اصلي در سرطان معده شناخته شده است و فقط در صورت استفاده از دستگاه هاي پيشرفته نيترات موجود در آب از بين مي رود . در صورت استفاده از آب تصفيه نشده افراد ه بيماري هاي گوناگون دچار مي شوند .

ويژگي هاي دستگاه تصفيه اب RO

اين دستگاه يكي از پر استفاده ترين دستگاه هاي موجود مي باشد . RO يا همان اسمز معكوس ، روشي مدرن براي تصفيه آب مي باشد در اين دستگاه از ممبران خاص استفاده مي شود ، كه در صورت تصفيه تمام ذرات محلول ، فلزات سنگين ، نيترات از آب جدا مي شوند و آب به طور كامل پاك مي شود .

 

دستگاه تصفيه اب

ويژگي هاي دستگاه تصفيه آب UF

در اين روش از اتصال متوالي فيلتر ها استفاده شده است . معمولا فيلتر هاي رسوب و چند فيلتر كربني در مسير آب قرار مي گيرند . به اين ترتيب تمام آلاينده هاي آب از بين مي روند .

ويژگي دستگاه تصفيه آب UV

اين دستگاه داراي فيلتر فرا بنفش مي باشد كه مي تواند انواع ويروس ها ،قارچ ها ، باكتري ها و … را از بين ببرد . همچنين در اين فيلتر از يك لامپ جيوه اي استفاده مي شود .

دستگاه تصفيه اب

مزيت هاي دستگاه تصفيه آب اسمز

دستگاه اسمز معكوس از غشا هايي تشكيل شده است كه داراي سوراخ هايي ريز در حد نانو مي باشد . كه در اين ساختار مولكول هاي بزرگتر از آب قابليت عبور را ندارند . بنابراين آب بعد از گذراندن اين پروسه كاملا خالص ، سبك ، گوارا و سالم مي باشد .

قيمت دستگاه تصفيه اب

قيمت دستگاه به موارد مختلفي وابسته مي باشد . بنابراين تمام اين نكات روي قيمت تمام شده ي آن تاثير مي گذارند ، شما براي اطلاع دقيق از قيمت مي توانيد با شركت پاكاب تماس بگيريد و از راهنمايي مشاوران و كارشناسان ما نيز بهره مند شويد .

دستگاه تصفيه ابموارد تاثير گذار در قيمت دستگاه تصفيه آب

قبل از اطلاع در رابطه با قيمت اين دستگاه بايد گفته شود كه خود اين دستگاه يا قطعات آن از خارج از كشور وارد مي شود . به همين خاطر قيمت دستگاه تا حد بسيار زيادي به نوع و برند دستگاه بستگي دارد . همچنين نحوه ي كار و كشور سازنده نيز تا حد بسيار زيادي روي قيمت تمام شده ي دستگاه تاثير مي گذارد .

علاوه بر اين ، اين كه دستگاه در داخل ايران يا خارج از ايران نيز مونتاژ شده باشد ، روي قيمت تمام شده تاثير مي گذارد . اصولا دستگاه هايي كه استحكام بيشتري دارند ، داراي قيمت بالاتري نيز مي باشند . نوع فيلتر و جنس فيلتر نيز از مواردي است كه روي قيمت دستگاه تاثير مي گذارد . ممكن است بعضي شركت ها براي ارزان تر شدن محصول از فيلتر هاي ارزان قيمت استفاده كنند ، اما بايد بدانيد كه استفاده از فيلتر هاي ارزان باعث ايجاد خسارت به دستگاه و سلامتي شما مي شود .

خدمات شركت پاكاب 22 جهت نصب انواع دستگاه تصفيه آب  :

نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس
نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس RO
نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس و فيلتر يو وي ( ماورا بنفش ) RO + UV
نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس و فيلتر قليايي و يو وي ( ماورا بنفش ) RO + ORP + UV

دستگاه تصفيه اب

دستگاه هاي تصفيه موجود در شركت پاكاب 22

دستگاه تصفيه آب خانگي سافت واتر ( soft water )
دستگاه تصفيه آب خانگي آكوا تايوان ( aqua clear )
دستگاه تصفيه آب خانگي آرتك ( artec )
دستگاه تصفيه آب خانگي الترا تك ( ultra tec )
دستگاه تصفيه آب خانگي پيور لاين ( pure line )
دستگاه تصفيه آب خانگي كريستال ( crystal )
دستگاه تصفيه آب خانگي آر ايكس rx 555
دستگاه تصفيه آب خانگي آكوا پرو اسمز معكوس aqua- pro-45gb
دستگاه تصفيه آب خانگي فلوكستك fluxtek
دستگاه تصفيه آب خانگي تايواني نايس واتر nice water
دستگاه تصفيه آب خانگي تايواني شور آكوا sure aqua
دستگاه تصفيه آب خانگي تايواني رويال royal
دستگاه تصفيه آب خانگي پيوريتك ce4 puritect
دستگاه تصفيه آب خانگي پيوريكام ve6 a puricom
دستگاه تصفيه آب خانگي كلر واتر clear water
دستگاه تصفيه آب خانگي كي فلو k-flow

شركت پاكاب 22

شركت پاكاب 22 يك شركت معتبر و بسيار محبوب در زمينه ي واردات و عرضه انواع دستگاه تصفيه مي باشد . در اين شركت نصب و راه اندازي انواع دستگاه ها ، توسط تكنسين هاي مجرب ما انجام مي شود .

استفاده از آب معدني براي بلند مدت نيز بسيار خطرناك مي باشد ، زيرا در بطري ها از مواد نگهدارنده اي مانند فلورايد استفاده مي شود ، كه اين ماده شيميايي بوده و در دراز مدت و مصرف مداوم باعث آسيب رساندن به انسان مي شود .

جوشاندن آب نيز باعث از بين رفتن ميكروب ها نمي شود ، و نا خالصي ها و سختي آب را از بين نمي برد . حتي ميزان غلظت املاح و نيترات موجود در آب را نيز بيشتر مي كند . بنابراين در اين مورد نيز ضرورت دستگاه تصفيه آب احساس مي شود .


برچسب: دستگاه تصفيه آب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۲:۳۵ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

بهترين خريدار ضايعات كيست؟ محاسبه قيمت ضايعات چگونه است؟

در يك تعريف كلي به فولادهاي غير قابل مصرف و ضايعات و آهن آلات معيوبي كه كاربردي ندارند، ضايعات آهن گفته مي‌شود. در يك كلمه مي‌توان گفت هر موادي كه قابليت بازيافت را داشته باشد به آن ضايعات گفته مي‌شود. به عنوان مثال موادهايي كه از باقي مانده آهن آلات در صنايع ساختمان سازي و يا خودروسازي‌ها قابل بازيافت باشد را جزو ضايعات مي‌دانند.

برخلاف زباله‌ها كه هيچ گونه ارزش پولي ندارند، آهن آلات و ضايعات فلزي از آن جايي كه مجددا بازتوليد مي‌شوند و مورد مصرف قرار مي‌گيرند، ارزش پولي دارند و به آنها قراضه نيز گفته مي‌شود.

در حال حاضر ابتدايي‌ترين خريد و فروش ضايعات به وسيله افرادي كه با كمك بلندگوهاي خود درون خيابان‌هاي شهر مي‌گويند”آهن الات خريداريم!” انجام مي‌شود اما بهتر است بدانيد كه بهترين خريدار ضايعات اين گونه افراد نيستند اما از آنجايي كه اين دسته از افراد بيشتر با مردم در تعامل هستند به همين دليل مردم نيز بيشتر با آنها سر و كار دارند.

جهت آشنايي با بهترين خريدار ضايعات لازم است بدانيد كه آنها در تمامي شهرها فعاليت دارند و شما مي‌توانيد به راحتي با بزرگترين خريدار ضايعات آهن در شهر خود آشنا شده و فروش ضايعات آهن خود را با سود بيشتر انجام دهيد. در صورت فروش با كمك اين خريداران به طور حتم قيمت ضايعات آهن شما به مراتب بيشتر از زماني خواهد بود كه بخواهيد آهن آلات خود را به خريدار ضايعات آلومينيوم و ساير آهن آلات در خيابان‌ها به فروش رسانيد.

آشنايي با دسته بندي ضايعات

در حالت كلي ضايعات يا از جنس فلزي هستند و يا نيستند، حال در اين بين دسته بندي‌هاي ديگري نيز وجود دارد كه ما تنها به دو دسته بندي فلزي و غير فلزي در اين مبحث اشاره خواهيم كرد.

ضايعات فلزي: ضايعات فلزي يا آهني سودآوري بيشتري داشته و شامل تمامي ابزار آلات آهني همچون آلومينيوم، مفرغ، روي، سرب، مس، استيل، چدن و ساير ضايعاتي است كه معمولا به صورت خام به فروش مي‌رسند.

ضايعات غير فلزي: اين دسته بندي شامل تمامي محصولاتي است كه غير فلزي هستند و در ساخت آنها از فلز استفاده نشده است مانند پلاستيك، كاغذ، منسوجات، سنگ، مواد شيميايي، ضايعات كشاورزي و غيره.

حال كه با دسته بندي‌هاي ضايعات آشنا شديد حتما خودتان مي‌توانيد حدس بزنيد كه خريدار ضايعات آلومينيوم به دليل مواردي كه خريداري مي‌كند فعاليتش با خريدار ضايعات پلاستيك فرق دارد. به طور كلي محصولاتي كه خريداران ضايعات آهن مي‌خرند به دليل ارزش بالايي كه آهن دارد از قيمت بالاتري نيز برخوردار خواهد بود تا باقي مانده‌هايي كه خريدار ضايعات پلاستيك و ساير وسايل مي‌خرند.

آيا فروش ضايعات آهن تناژ بالا نيز امكان پذير است؟

حتما مي‌دانيد كه در تمامي كارها بايد كار را به كاردان سپرد. در خصوص فروش ضايعات آهن نيز استثنايي در اين امر وجود ندارد. يكي از ويژگي‌هاي مهمي كه مي‌توان در هنگام تماس و ارتباط با بهترين خريدار ضايعات به آن اشاره كرد، همين مورد است كه شما در صورت فروش ضايعات آهن با تناژ بالا مي‌توانيد به راحتي آهن آلات بدون مصرف خود را با قيمت بالايي به فروش برسانيد در حالي كه بسياري از خريداران ضايعاتي كه در سراسر شهر با كمك بلندگوهاي خود به خريد آهن آلات مي‌پردازند در بسياري از مواقع نمي‌توانند آهن آلات شما را با قيمتي مناسب و محدوديتي كه در امر خريد آهن آلات تناژ بالا دارند، خريداري كنند.

بنابراين در پاسخ به اين سوال كه آيا مي‌توان فروش ضايعات آهن تناژ بالا را انجام داد بايد گفت بله اين امكان وجود دارد كه ضايعات آهن را با تناژ بالا و اطلاع از ضايعات آهن كيلويي چند به راحتي و بدون هيچ گونه دردسري با كمك خريداران ضايعات به فروش رسانيد.

مزايده فروش ضايعات آهن چيست؟

در خصوص آشنايي با بهترين خريدار ضايعات بايد در وهله اول بدانيد كه معني مزايده فروش ضايعات آهن چيست. مزايده فروش ضايعات آهن به معني گزارش خريد و فروش ضايعات آهن در سراسر كشور بوده و مي‌توان با كمك آن در خصوص قيمت ضايعات آهن اطلاعاتي را دريافت كرد بنابراين در صورتي كه قصد فروش ضايعات آهن تناژ بالا را داريد و يا به طور كلي مي‌خواهيد بدانيد ضايعات آهن كيلويي چند است مي‌توانيد به اين سايت‌هاي مزايده فروش ضايعات آهن مراجعه كرده و اطلاعات لازم را در اين خصوص كسب كنيد و سپس ضايعات خود را با قيمتي مناسب به فروش رسانيد.

در اين مزايده همچنين مي‌توانيد با بزرگترين خريدار ضايعات آهن در سراسر شهر و كشور آشنا شده و در صورت فروش ضايعات آلومينيوم و ساير آهن آلات مورد نظر خود آن را به خريدار ضايعات آلومينيوم كه مد نظر داريد و قيمت مناسبي را براي آهن آلات در نظر گرفته است بفروشيد تا بتوانيد به سود بالايي دست پيدا كنيد.


برچسب: بهترين خريدار ضايعات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۲:۵۵ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

بهترين خريدار ضايعات

بسياري از فراد ، شركت‌ها سازمان‌ها ادارات كارخانه‌ها و توليدكنندگان قصد دارند تا بهترين خريدار ضايعات با بالاترين قيمت را پيدا كنندكه قيمت خريد ضايعات بسيار خوبي را پيشنهاد دهد. در بازار قيمت پيشنهادي خريد و فروش ضايعات يكي از مسائل مهم در خريد و فروش ضايعات مي‌باشد كه بسياري از توليد كنندگان و كارخانجات كه ضايعات فرواني دارند به دنبال بهترين خريدار ضايعات براي فروش ضايعات خود مي باشند .

آشنايي با بهترين خريدار ضايعات

قبل از آشنايي با بهترين خريدار ضايعات بايد بدانيم كه معني كلمه “ضايعات” چيست. ضايعات به آن دسته از محصولاتي گفته مي‌شود كه سالم نيستند اما ارزش فروش را دارند مانند بسياري از لوازم منزل، ماشين، ساختمان و بسياري از مواد دور ريختني كه امكان بازيافت را دارند، ضايعات گفته مي‌شود. حال اين ضايعات كه براي ما كاربردي ندارند، در بسياري از مواقع ارزش پولي بالايي داشته و مي‌توان با فروش آنها علاوه بر دريافت سود در جهت بازيافت آن نيز كمك كنيم.

در خصوص دسته بندي ضايعات بايد گفت كه ضايعات را مي‌توان به طور كلي به چند دسته تقسيم كرد كه هر يك را نام برده و توضيحاتي را در خصوص آنها ارائه مي‌دهيم:

 • ضايعات فلزي: شامل ضايعاتي همچون آلومينيوم، مس، روي، برنج، مفرغ، چدن و غيره است.
 • ضايعات غيرفلزي: شامل پلاستيك، لاستيك، كاغذ، چوب، منسوجات، سنگ، آجر، روغن و غيره است.
 • ضايعات الكتريكي و الكترونيكي: محصولاتي كه با برق سر و كار دارند مانند كامپيوتر، قطعات برقي، وسايل منزل، موبايل، تلفن و غيره.

حال كه با دسته بندي ضايعات آشنا شديد لازم است بدانيد كه براي هر يك از اين دسته بندي‌ها بهترين خريدار ضايعات در آن حوزه وجود دارد. به عنوان مثال خريدار ضايعات آلومينيوم تنها محصولاتي كه درون آن از آلومينيوم و ساير آهن آلات استفاده شده است را خريداري مي‌كند و يا خريدار ضايعات پلاستيك تنها محصولات و ضايعات پلاستيكي را خريداري مي‌كند.

ضايعات آهن كيلويي چند است؟

آهن نيز به مانند ساير وسايل و محصولات ديگر هر روز داراي قيمت متفاوتي است بنابراين نمي‌توان در پاسخ به سوال ضايعات آهن كيلويي چند است اطلاعات دقيقي را خدمت شما ارائه داد اما مي‌توانيد با كمك سايت‌هاي مزايده فروش ضايعات آهن كه هر روزه آهن آلات و ساير ضايعات را به فروش مي‌گذارند و يا مي‌خرند، از قيمت‌هاي حدودي آن مطلع شويد.

شما مي‌توانيد با كمك اين‌گونه سايت‌ها در خصوص قيمت  ضايعات آهن اعم از آلومينيوم، سرب، مس، مفرغ، برنج، چدن، استيل، روي و غيره اطلاعات لازم را كسب كرده و بتوانيد بهترين خريدار ضايعات را در خصوص ضايعات خود پيدا كنيد.

در خصوص هر يك از ضايعات نيز بايد بدانيد كه تمامي ضايعات داراي دسته بندي هستند به عنوان مثال ضايعات آهن به صورت درجه يك، درجه دو، سوپر ويژه، سنگين، سبك و غيره دسته بندي مي‌شود و قيمت خريد هر يك از آنها نيز متفاوت از ديگري خواهد بود.

بنابراين بهتر است جهت اطلاع از آخرين قيمت‌ها به سايت‌هاي مزايده فروش ضايعات آهن فعال در سراسر كشور مراجعه كرده و محصول مورد نظر خود را با قيمت مناسب در شهر مورد نظر به فروش رسانيد.

فروش ضايعات آهن چگونه انجام مي‌شود؟

در حال حاضر فروش ضايعات آهن نه تنها به ميزان كم امكان پذير است بلكه با تناژ بالا نيز اين امكان فراهم شده است. بنابراين مي‌توان فروش ضايعات آهن تناژ بالا را نيز در حال حاضر به سادگي انجام داد. برخي از افراد فكر مي‌كنند كه فروش آهن آلات تنها از طريق افرادي كه هر صبح در خيابان‌ها به جهت خريد آهن آلات مزاحم خواب و استراحت مردم مي‌شوند امكان پذير است اما لازم است اين موضوع را خدمت شما عرض كنيم كه در صورت فروش بدين صورت تنها مي‌توانيد مقداري از محصولات خود را به فروش رسانيد در حالي كه اگر بتوانيد بهترين خريدار ضايعات را پيدا كنيد مي‌توانيد محصولات خود را با تناز بالا به فروش رسانيد.

خريد ضايعات به صورت آنلاين از سايت

پيدا كردن بزرگترين خريدار ضايعات آهن كار دشواري نيست و شما مي‌توانيد با كمك سايت‌هايي كه در حال حاضر وجود دارند با بررسي خريدار ضايعات آلومينيوم در خصوص وسايل آلومينيومي و خريدار ضايعات پلاستيك در خصوص ضايعات پلاستيكي و ساير محصولاتي كه قصد فروش آنها را داريد ارتباط برقرار كرده و محصول خود را با قيمتي بسيار مناسب به فروش رسانيد. شما همچنين مي‌توانيد در صورت فروش ضايعات آهن تناژ بالا مورد نظر خود پس از اطلاع از قيمت ضايعات آهن آن را به خريداري بفروشيد كه قيمت بسيار مناسب‌تري را در خصوص محصول شما پرداخت مي‌كند زيرا در اين صورت است كه مي‌توانيد به سود بيشتري دست پيدا كنيد.

در صورتي هم كه به دليل شغلتان يا هر دليل ديگري قصد فروش ضايعات آهن را داريد بايد پس از آگاهي از قيمت ضايعات آهن كه در سايت‌هاي مزايده وجود دارد و برحسب ميزان محصول و كيفيتي كه محصولتان دارد به بررسي خريداران موجود پرداخته و از بين آنها بزرگترين خريدار ضايعات آهن كه قيمت مناسبي را براي محصول شما ارائه مي‌دهد انتخاب كنيد.

امروزه بسياري از شركت هاي خريد ضايعات كه افراد به دنبال منفعت مي باشند و قصد دارند ضايعات آهن آنها را با قيمت پايين از ساير شركت هاي خريد ضايعات آهن پيشنهاد كنند . شركت ضايعات نوين اين اطمينان را به شما مي دهد تا بهترين قيمت در فروش ضايعات خود را تجربه كنيد . خريد و فروش انواع ضايعات با قيمت عالي , بالاترين خريدار ضايعات در تهران و شهرستانها . با ما تماس بگيريد …


برچسب: بهترين خريدار ضايعات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۲:۱۱ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

درب هاي سرويس بهداشتي HPL چيست؟

درب HPL ملامينه از انواع درب هاي روكشي مي باشد كه ورق رويه آن HDF است كه بر روي آن يك ورق نازك از كاغذ كرافت پرس شده است. انتخاب نام بهتر براي اين نوع درب هاي روكشي ، HDF ملامينه يا به اختصار درب ملامينه است. در اين درب ها ، معمولا كل درب از HPL ساخته نمي‌شود و فقط سطح روي درب ملامينه است. HPL داراي مقاومت رطوبتي و حرارتي است و اگر ملامينه بر روي ورق HDF با ضخامت 5 ميليمتر و فشردگي 920 قرار گيرد، در برابر ضربه نيز مقاومت بالايي خواهد داشت. درب هاي سرويس بهداشتي hpl نسبت به درب سرويس بهداشتي HDF و درب سرويس بهداشتي MDF كم هزينه تر مي باشد چون درب سرويس بهداشتي HPL به علت داشتن روكش ملامينه ديگر نيازي به رنگ شدن ندارند و درنتيجه اضافه بهاي رنگ شدن درب از اين نوع درب ها كسر مي گردد. به علت سرعت بالاي توليد اين محصول در پروژه‌هاي انبوه سازي درب هاي سرويس بهداشتي hpl بيشتر مورد استفاده قرار مي‌گيرد. در مقابل مزيت كم هزينه‌تر بودن و سرعت بالاي ساخت اين نوع درب معايبي نيز دارد كه نمي توان از آن چشم‌پوشي كرد. يكي از عيب‌هاي مهم و اصلي اين نوع درب كيفيت پايين آنها نسبت به درب HDF درب ، MDF مي‌باشد.

از درب HPL در كجاي خانه مي توان استفاده كرد؟

از درب HPL يا همان HDF ملامينه براي درب اتاق‌ها ، درب سرويس بهداشتي و حمام استفاده مي شود. البته با توجه به مقاومت نسبتا خوب HDF مي توان به عنوان درب ورودي نيز از آن استفاده كرد، هرچند كه براي درب ورودي ، اولويت با درب ضدسرقت است.

آيا درب هاي سرويس بهداشتي hpl ضد آب مي باشد ؟

درب هاي سرويس بهداشتي hpl در حقيقت ورق HDF است كه يك لايه ملامينه روي آن پرس شده است و با توجه به اينكه كلاف درب از چوب است و روي آن روكشي نيست ، در صورت نفوذ آب به چوب ، چوب آب را جذب كرده و به مرور زمان رطوبت از پشت ورق ملامينه به HDF زيرين مي‌رسد. بنابراين حتما بايد دور تا دور درب خصوصا زير درب به خوبي با رنگ پوشش داده شود. البته براي اطمينان بيشتر، مي توان قسمت زيرين درب ملامينه را با رزين ABS كه در ساخت درب هاي ضد آب ABS استفاده مي شود يا رنگ هاي شافن پوشش داد.

در ادامه شما را با روش ساخت و مزاياي درب هاي سرويس بهداشتي hpl  آشنا خواهيم كرد.

روش ساخت درب هاي hpl

براي ساخت اين درب هاي ملامينه  در ابتدا يك كلاف يا چهارچوب چوبي در اندازه مدنظر مشتري ساخته مي‌شود، سپس ورق HPL يا ملامينه بر دو طرف كلاف چوبي پرس مي‌شود. در نهايت فضاي خالي ميان دو ورق ملامينه را با شبكه بندي چوبي، مقوايي و يونوليتي يا پشم سنگ پر مي‌كنند.

شبكه بندي‌هاي به كار رفته بين دو ورق ملامينه باعث بالا رفتن مقاومت درب در برابر ضربه و فشار مي‌شود. همچنين اين شبكه بندي به عنوان عايق صدا و حرارت عمل مي‌كند. با توجه به اينكه اطراف درب هاي ملامينه از جنس چوب است و روكشي در اطراف درب قرار ندارد؛ پس چوب با جذب رطوبت مي‌تواند باعث تورم درب و ورقه ملامين شود.

براي رفع اين مشكل در درب هاي hpl سرويس‌هاي بهداشتي و حمام بايد دور تا دور درب به ويژه زير درب را به خوبي با رنگ پوشش داد. البته چون فضاي زير درب قابل ديدن نيست به جاي رنگ مي‌توان از رزين ABS  استفاده كرد كه در ساخت درب هاي ضد آب به كار مي‌رود.

مزاياي درب هاي سرويس بهداشتي hpl يا ملامينه

درب هاي سرويس بهداشتي اچ پي ال داراي ويژگي‌ها و مزيت‌هاي زير هستند:

 • اين درب ها با داشتن رويه ضد آب، در صورت عايق بندي مناسب كلاف اطراف درب، مقاومت بالايي در برابر رطوبت دارند.
 • در صورت استفاده از روكش ملامين با كيفيت، اين درب ها در برابر حرارت و سايش مقاوم هستند.
 • قيمت مناسبي در مقايسه با ساير درب هاي ام دي اف و ضد آب دارند.
 •  در رنگ‌ها و طرح‌هاي متنوع توليد مي‌شوند.
 • به دليل ساختار شبكه بندي شده در مقابل ترك خوردگي و ورقه ورقه شدن مقاوم هستند.
 • جنس رويه درب هاي اچ پي ال، ضد آب و قابل شستشو است.
 • جنس رويه آنها براق است و به راحتي لك نمي‌شوند.
 • انواع باكيفيت درب هاي اچ پي ال، ضد خش و آنتي باكتريال هستند.
 • درب هاي اچ پي ال نسبت به نور خورشيد حساس نبوده، تغير رنگ نمي‌دهند و تبله نمي‌كنند؛ در نتيجه براي سرويس‌هاي بهداشتي آفتاب گير و ويلايي هم انتخاب خوبي هستند.
 • در صورت بروز هر گونه مشكل احتمالي در ساختار درب هاي ملامينه امكان ترميم و تعويض روكش آنها فراهم است.
 • چسب رزين فنوليك در ساخت درب هاي hpl، باعث مقاومت اين درب ها در برابر جريان الكتريسيته شده است.
 • در سطح ساختاري اين درب ها از چسب رزين ملامين استفاده شده كه باعث مقاومت در برابر اسيدهاي ضعيف به كار رفته در مواد شوينده سرويس بهداشتي مي‌شود و از خوردگي و كدر شدن درب هاي سرويس بهداشتي hpl پيشگيري مي‌كند.

برچسب: درب هاي سرويس بهداشتي HPL،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۹:۴۵ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

درب هاي سكشنال زيرسقفي چيست؟

انواع درب هاي سكشنال زيرسقفي

درب هاي سكشنال در انواع يك تكه و پنلي با مصارف مسكوني و صنعتي توليد مي‌شوند. درب يك تكه سكشنال با زاويه نود درجه زير سقف قرار گرفته و داراي سيستم بالانس فنري و موتور زيرسقفي سايد يا وسط است. درب هاي يك تكه، سرو صداي كمتري نسبت به درب هاي پنلي ايجاد مي‌كنند.

درب پنلي سكشنال از چند پنل ساخته شده كه با لولا به هم متصل هستند. اين پنل‌ها درون ريل‌هاي جانبي حركت كرده و زير سقف قرار مي‌گيرند.

از هر دو نوع درب هاي يك تكه و پنلي براي مصارف مسكوني و صنعتي استفاده مي‌شود. در در‌بهاي مسكوني از موتور كشنده براي تحمل وزن درب ‌استفاده مي‌شود؛ ولي درب هاي صنعتي در اندازه و ابعاد بزرگتر توليد مي‌شوند؛ پس به موتورهاي گيربكسي قوي‌تر و قطعات محكم‌تري نياز دارند.

ساختار عملكردي درب هاي سكشنال زيرسقفي

به طور كلي درب هاي زيرسقفي داراي  فنرهاي بالانس قدرتمند به همراه موتورهاي كشنده يا گيربكسي هستند. فنرهاي بالانس به خوبي وزن درب را متعادل نموده و آنرا در زاويه مناسب نگه مي‌دارند.

9

موتور اين درب‌ها با نيروي الكتريكي، درب را روي ريل‌هاي جانبي مخصوصي به سمت زير سقف مي‌كشند. اين درب‌ها در حالت بسته به صورت عمود بر كف و در حالت باز به صورت افقي و موازي سقف قرار مي‌گيرند. سنسور اين درب‌ها با كمك ريموت فعال مي‌شوند.

درب هاي اتوماتيك سكشنال به راحتي به سنسورها و چشم مادون قرمز مجهز مي‌شوند تا سرعت باز شدن اتوماتيك، حساسيت سيستم در برخورد با مانع و امكان نيمه باز شدن درب، تنظيم شود.

توليد كنندگان مختلف، درب و پنل‌ها را در ضخامت و ابعاد متفاوت و طبق سفارش مصرف كننده توليد مي‌كنند. پنل‌ها با لولاهاي فولادي به هم متصل مي‌شوند كه از استحكام قابل قبولي برخوردار هستند.

مزاياي درب هاي سكشنال زير سقفي

 • با نصب درب هاي سكشنال زيرسقفي ، امنيت عابرين و ساكنان حفظ شده و امكان توقف خودرو در زير درب فراهم مي‌شود.
 • اين درب‌ها در رنگ ها و طرح‌هاي مختلف براي هماهنگي با معماري ساختمان و نياز مشتريان قابل توليد هستند.
 • امكان نصب پنجره و درب روي درب هاي سكشنال زيرسقفي وجود دارد تا نيازي به باز شدن كامل درب نباشد.
 • با وجود سنسورهاي پيشرفته، داراي امنيت بالا در برابر ضربه و ورود غير قانوني هستند.
 • پنل و يراق آلات به كار رفته در اين درب‌ها در برابر سايش و خوردگي مقاوم هستند؛ در نتيجه هزينه نگهداري كمتري دارند.
 • درب هاي سكشنال زيرسقفي به صورت عايق گرد و غبار، هوا و آلودگي صوتي عمل نموده و در مقابل وزش باد مقاوم هستند.
 • اين درب‌ها در مقايسه با درب هاي قديمي تا بيست سانتي متر فضاي كمتري را اشغال مي‌كنند.
 • حركت با كمترين ميزان آلودگي صوتي را فراهم مي‌نمايند.
 • سرعت بالا و امكان تردد نامحدود با نصب موتورهاي قوي به خوبي ميسر است.
 • امكان نصب سنسورهاي حركتي براي ممانعت از برخورد با مانع و تنظيم سرعت باز و بسته شدن وجود دارد.
 • در صورت قطعي برق مجهز به سيستم خلاص كن دستي هستند تا درب با نيروي انساني باز شود.
 • اين درب‌ها با توجه به كيفيت بالاي قطعاتشان، بي نياز از سرويس دوره‌اي و مكرر هستند.

قيمت درب هاي سكشنال زيرسقفي

قيمت درب هاي سكشنال اتوماتيك به جنس درب يا پنل‌ها، نوع و قدرت موتور و عرض و ارتفاع درب وابسته است. ساير جزئيات مثل قرار گيري پنجره،  نصب درب آدم رو، تنظيم سنسورها، چشم مادون قرمز و سيستم روشنايي هم باعث افزايش قيمت تمام شده اين در‌ب‌ها خواهد شد.

هزينه نصب، حمل و نقل و اعمال تنظيمات مدنظر را هم بايد به قيمت نهايي درب هاي سكشنال زير سقفي اضافه كرد.


برچسب: درب هاي سكشنال زيرسقفي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۹:۰۱ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

درب هاي سكشنال زيرسقفي

با پيشرفت فناوري در دنياي صنعتي امروز، تمامي صنايع به دنبال راحتي بيشتر مصرف كنندگان هستند. صنايع درب و پنجره هم از اين قاعده مستثني نيست و به توليد درب هاي سكشنال زيرسقفي اتوماتيك پرداخته‌اند تا در وقت و انرژي شما صرفه جويي شود.

هيچ چيزي خوشايند تر ‌از اين نيست كه قبل از رسيدن به درب ورودي، درب به طور اتوماتيك باز شده و بعد از ورود هم بسته شود.

درب هاي سكشنال در حالت باز، زير سقف جا مي‌گيرد؛ از اين جهت به آنها درب هاي زيرسقفي هم گفته مي‌شود. اين درب‌ها بهترين گزينه براي مكان‌هاي داراي محدوديت ارتفاع جهت نصب درب هاي معمولي هستند.

7

متداول‌ترين كاربرد درب هاي سكشنال زيرسقفي در ايران، درب هاي پاركينگي هستند ولي قابليت نصب درب‌ها در داخل و خارج ساختمان وجود دارد. اين درب‌ها طبق نياز و سليقه مشتريان در ابعاد و با متريال متفاوت تهيه مي‌شوند؛ ولي ساز وكار عملكردي آنها مشابه است.


برچسب: درب هاي سكشنال زيرسقفي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۸:۲۵ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

درب هاي ريلي آهني

ساخت و نصب انواع درب پاركينگ ريلي در تهران،درب آهني كشويي و درب آكاردئوني براي پاركينگ در تهران همراه با حمل و نصب رايگان

ساخت درب پاركينگ ريلي براي انواع آپارتمان ها و منازل ويلايي يكي از امور رايج بعد از پايان ساخت و ساز ساختمان است. همچنين نصب انواع درب پاركينگ ريلي مي تواند در حين ساخت و ساز و يا سال ها بعد از اتمام كار باشد و شما به هر دليلي ممكن است علاقه به تعويض درب پاركينگ ساختمان خود داشته باشيد. درب هاي پاركينگ ريلي به صورت دستي يا به صورت اتومات در بازار موجود هستند كه مي توانيد از آن ها در ساختمان مسكوني يا بسياري از اماكن ديگر بهره ببريد.

ساخت درب پاركينگ توسط متخصصان اين فن صورت مي گيرد و معمولا در اين كارگاه ها ساخت دزدگير و حفاظ هاي پنجره و نرده هاي ديوار و اغلامي اين چنيني نيز صورت مي گيرد. درب هاي ريلي مي توانند نماي زيبايي به ساختمان شما بدهند و تردد را تا حد زيادي براي شما آسان كنند. درب هاي ريلي در طرح هاي مختلفي وجود دارند و با انتخاب طرحي زيبا كه با ساختمان شما يك هارموني را تشكيل دهد، مي توانيد زيبايي ساختمان خود را چند برابر كنيد. يكي از ويژگي هاي درب هاي ريلي، صداي بسيار كم آن ها در هنگام باز و بسته شدن مي باشد كه باعث شده نظر ها به سمتش جلب شود. در بسياري از مجموعه هاي مسكوني و تجاري از اين درب ها استفاده مي شود.

در ساخت درب ريلي پاركينگ بايد از وزن مناسبي از مواد اوليه بهره برد و ميزان مقاومت آن را در برابر باد بالا برد. همچنين شيب و اندازه ي ورودي پاركينگ نيز مي تواند در ساخت آن اهميت داشته باشد. از عمليات جوشكاري زيادي در ساخت درب هاي كشويي استفاده مي شود و كيفيت اين جوشكاري ها نيز در نهايت باعث بالا رفتن كيفيت درب مي شود. امروزه استفاده از درب هاي ريلي به دليل مزايايي كه دارد در حال افزايش است.

v3

بررسي انواع درب پاركينگ ريلي

درب هاي پاركينگ ريلي مي توانند دو لنگه يا تك لنگه باشند. همچنين اين درب ها در دو حالت اتومات و دستي موجود است كه مدل دستي كمتر استفاده شده و بيشتر از مدل هاي اتومات آن بهره مي برند. درب هاي دو لنگه ريلي در خانه هايي با پاركينگ بسيار بزرگ كاربرد دارد و تردد را آسان تر مي كند. اين درب ها در ايران تقريبا مورد استفاده قرار نمي گيرند.

در عوض انواع درب پاركينگ ريلي تك لنگه در ايران بسيار پر كاربرد است و طرفداران زيادي دارد. اين درب ها اصولا به يك سمت، يعني به سمت راست يا به سمت چپ باز مي شوند. شما با استفاده از درب هاي ريلي اتوماتيك تا حد زيادي در زمان و انرژي خود صرفه جويي مي كنيد. گاهي پيش مي آيد كه باز كردن دستي درب هاي پاركينگ بزرگ براي افراد كار مشكل و خسته كننده اي است.

همچنين باز و بسته كردن دستي درب پاركينگ در مواقعي كه عجله داريد مي تواند بسيار آزار دهنده باشد و زمان شما را تلف كند. تمام اين مشكلات با ساخت درب پاركينگ كشويي بر طرف شده است. همچنين مكان هايي كه درب ريلي دستي دارند را مي توان با صرف هزينه اي كم به درب پاركينگ ريلي اتومات مجهز كرد.

v1

درب هاي ريلي آهني چيست و چه تاثيري دارد؟

درب هاي ريلي آهني از انواع درب هاي كشويي هستند كه پركاربردترين آنها، درب هاي ريلي پاركينگ است. صاحبان منازل و بناها براي افزايش زيبايي بنا و سهولت در استفاده از درب‌ها به دنبال نصب درب هاي ريلي آهني مي‌روند.

در ساخت درب ريلي آهني بايد از آلياژ مناسب استفاده شود تا مقاومت و كارايي درب افزايش يابد. ساخت در‌ب هاي ريلي آهني با فعاليت جوشكاري گسترده همراه است و كيفيت بالاي جوشكاري منجر به افزايش استحكام درب‌ها مي‌شود.

4

اين درب ها در ورودي‌هاي فاقد فضا براي حركت زاويه‌اي جهت كار گذاري درب هاي لولايي، بسيار مناسب هستند.

درب هاي ريلي آهني روي يك ريل فلزي در كف كلاف فلزي و چند هرزگرد در بالاي كلاف فلزي به آرامي با نيروي انساني يا الكتريكي به حركت در مي‌آيند. عرض درب هاي فلزي بسته به مكان ورودي ساختمان و در ارتفاع  دو تا شش متر طراحي مي‌شوند.

انواع درب هاي ريلي آهني

درب هاي ريلي آهني در اشكال دو لنگه يا تك لنگه تهيه مي‌شوند. درب هاي ريلي تك لنگه به يك سمت راست يا چپ كشيده مي‌شوند پس به فضا در يك سمت نياز دارد.

هنگاميكه پهناي درب زياد است؛ طبق نظر كارشناس فني، مي‌توان از درب هاي دو لنگه استفاده كرد. درب هاي دو لنگه به هر دو طرف كشيده مي‌شوند و در هر دو سمت به فضا نياز دارند. درب هاي ريلي آهني دو لنگه براي فضاهاي ويلايي و بزرگ بسيار مناسب و پركاربرد هستند.

5

بعلاوه اين درب‌ها در دو حالت خودكار و دستي هم توليد مي‌شوند. درب هاي دستي قابليت تبديل شدن به درب هاي اتوماتيك را دارند. به هر حال مدل دستي از كاربرد كمتري برخوردار بوده و مدل خودكار يا اتوماتيك اين درب‌ها طرفداران بيشتري دارد.

ساخت درب هاي ريلي آهني

براي ساخت درب ريلي به دو غلتك بلبرينگي در پائين درب نياز داريم تا وزن درب فلزي را تحمل كنند. اين غلتك‌هاي بلبرينگي با دو پين به زير درب متصل مي‌شوند. يك عدد ميله تراس يا ميلگرد ساده فولادي روي كف زمين بر سطح فلزي تعبيه مي‌شود تا درب پاركينگ به راحتي روي اين ريل حركت كند. براي مهار بالاي درب فلزي هم يك ريل به اندازه دو برابر درب ساخته مي‌شود تا درب به وسيله دو عدد بلبرينگ عمودي در داخل ريل حركت كند.

چون درب ريلي فلزي به طرفين حركت مي‌كند؛ پس ريل بايد به اندازه طول درب ادامه پيدا كند تا درب از ريل خارج نشود. فاصله ريل  از ديوار بين ده تا دوازده سانت است تا امنيت درب پاركينگ تأمين شود.

مزاياي درب هاي ريلي آهني

 • درب هاي ريلي آهني در اندازه‌ها و اشكال مختلف قابل طراحي هستند و مي‌توانيد طرح هماهنگ با نماي ساختمان را انتخاب كرده و زيبايي سازه را دو چندان كنيد.
 • اين درب‌ها راحت‌تر از درب هاي قديمي باز و بسته شده و سر و صداي كمتري ايجاد مي‌كنند از اين رو براي مجتمع‌هاي مسكوني و آپارتماني مناسب هستند.
 • درب هاي كشويي در داخل يا بيرون فضاي ديوار باز و بسته مي‌شوند از اين رو فضاي داخلي يا خارجي را اشغال نكرده و جاي كافي براي پارك خودرو و عبور افراد باقي مي‌ماند.
 • انواع فلزي درب هاي ريلي از استحكام بالايي به خاطر ساختار و طراحي خاصشان برخوردار هستند و با روكش ضد زنگ و ضد هوا خوردگي ساخته مي‌شوند.
 • درب هاي ريلي به راحتي با فشار دادن يا هر نيروي ديگري باز نمي‌شوند از اين رو، امنيت بالايي دارند و براي مراكز تجاري، بانك‌ها و ادارات هم مناسب هستند.
 • با توجه به اينكه از آلياژ فلزي در ساخت درب هاي ريلي آهني استفاده شده؛ از استحكام و عمر مفيد طولاني‌تري در مقايسه با ساير درب‌ها برخوردار هستند.
 • درب هاي ريلي اتوماتيك آهني داراي خلاص كننده دستي هستند تا حتي در زمان قطعي برق هم كارايي خودشان را حفظ كنند.
 • نصب درب هاي ريلي آهني با هدف نوسازي و بازسازي ساختمان در حداقل زمان ممكن، قابل اجرا است. بعلاوه در ورودي هاي مسقف يا داراي فضاي باز قابل نصب هستند.

قيمت درب هاي ريلي آهني

قيمت درب ريلي آهني به كيفيت فولاد، جوشكاري و يراق به كار رفته در ساخت آن وابسته است. يكي ديگر از عوامل مهم در قيمت تمام شده اين درب‌ها، ابعاد ورودي مدنظر براي ساخت درب ريلي است.

محل نصب هم اهميت ويژه‌اي دارد، درب هاي ريلي آهني ساخته شده براي فضاي خارج ساختمان بايد از استحكام بيشتري برخوردار شوند؛ از اين رو هزينه بالاتري را هم به دنبال دارند. هزينه نصب و حمل و نقل اين درب‌ها هم روي هزينه تمام شده آنها اثر دارد.


برچسب: درب هاي ريلي آهني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۷:۵۳ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

درب هاي سرويس بهداشتي HPL

hpl كه مخفف (high pressure laminate) است . نام صفحاتي مي باشد كه از تركيب لايه هاي سلولزي و رزينهاي فنوليك به وجود مي آيد . اين تركيب پس از قرار گرفتن در دماي بالاي 180 سانتي گراد و فشار 80 بار تبديل به صفحاتي محكم با مشخصات فني ويژه مي گردد. سطوح نهايي اين صفحات توسط لايه هاي رنگين و پوشش ضدخش پوشانده مي شود . صفحات HPL كاربرد وسيعي در زمينه گوناگون دارد .

اين صفحات از ضخامت 26 ميلي متر تا 3/0 توليد مي گردد . HPL مورد استفاده در اين سيستم داراي ضخامت 12 ميلي متر مي باشد .

مشخصات فني

1- مقاومت در برابر آب :

صفحات HPL در تماس با آب و رطوبت كاملا مقاوم بوده و از اينرو جنس ايده آل براي محيط هاي نمناك است .

2- سهولت شست و شو :

به سبب عدم جذب آب لك نمي شود و در صورت شست و شو براحتي تميز مي گردد . و مواد تميز كننده معمولي بر آن بي تاثير است .

3- استحكام :

تركيب مقاومت خمشي و قابليت ارتجاعي در ساخت صفحات HPL مايه مقاومت مطلوب آن در مقابل ضربه و HPL گرديده است.

4- بهداشتي بودن :

پايه فنوليك و درجه حرارت بالا و فشار زياد در ساخت صفحات HPL سبب مكقاومت آن در مقايل اغلب مواد شيميايي و آتش گرديده و محيط نامناسبي براي رشد باكتري ها محسوب مي شوند.

5- خراش ناپذيري

لايه نهايي روي صفحات HPL مقاومت خوبي در مقابل خراشيدگي از خود نشان مي دهد.

nn (1)

اين كمدها به دو صورت استاندارد و سفارشي با يراق آلات مرغوب توليد مي گردد . پيش بيني دريچه هاي تهويه و در صورت لزوم سيستم هاي اتوماتيك و پيشرفته قفل از ويژگي هاي اين كمدها مي باشد . اين كمدها در صورت درخواست سفارش دهنده مي تواند با بدنه mdf و درب hpl توليد گردد

كابين و درب سرويس بهداشتي hpl [ خدمات hpl ]

اين نوع كابين ها براي ايجاد فضاي مناسب جهت توالت، حمام و رختكن هاي عمومي طراحي گرديده است. با استفاده از ورق هاي hpl به عنوان  صفحات جدا كننده و درب ها و هم چنين اتصالات آلومينيومي با طراحي ويژه ، محصولي مقاوم و زيبا با كارايي بالا به وجود مي آيد. نگهداري اين سرويس ها از نظر بهداشتي فوق العاده ساده بوده و سالهاي متمادي قابل استفاده مي باشد.

ويژگي هاي سيستم

عمر طولاني

مشخصات فني ويژه صفحات hpl و انطباق آن با محيطهاي مرطوب و بهداشتي ، اين سيستم را تبديل به مناسبترين و بادوام ترين گزينه براي چنين فضاهايي نموده است.

طراحي مدرن و دكوراتيو

با استفاده از صفحات hpl  و يراق آلات روز دنيا، سيستم هاي كابين و درب سرويس كابين گستر ميتوانند جلوه زيبايي به تمام قسمتهاي پروژه بدهند.

سهولت در تميز كردن

وجود فاصله بين ديواره كابين ها و سطح زمين مانع از تراكم آلودگي در كناره ها گرديده و سهولت شستشو را به همراه مي آورد.

سرعت بالاي اجرا در هنگام نصب

مراحل نصب اين سيستم در انتهاي كار ساختماني و پس از پوشش كامل كف  و ديواره و سقف صورت مي گيرد .

صرفه جوئي در فضا

از آنجا كه معمولاً در اجراء سرويسهاي بهداشتي كمبود فضا شايع است، استفاده از صفحات HPL با ضخامت 12 ميليمتر ميتواند راه حلي مناسب براي افزودن به فضاي مفيد سرويس باشد.

از درب هاي hpl براي درب اتاق‌ها ، درب سرويس بهداشتي و حمام استفاده مي شود. البته با توجه به مقاومت نسبتا خوب مي توان به عنوان درب ورودي نيز از آن استفاده كرد، ،همچنين به عنوان درب داخلي ملامنيه اين نوع درب بيشتر به عنوان درب اتاقي استفاده ميشود.پس يكي از بهترين گزينه براي درب اتاق منزل شما درب اتاقي ملامينه است،كه هم هزينه كمتري براي شما رقم ميزند و هم استحكام و زيبايي لازم را به همراه دارد. همچنين امروزه براي اكثر درب هاي سرويس بهداشتي به دليل عمر بالا ، استحكام و مقاومت از درب هاي سرويس بهداشتي hpl استفاده مي شود.

nn-3

درب هاي سرويس بهداشتي اچ پي ال همان درب هاي چوبي با روكش ملامين هستند كه در دسته درب هاي روكشي و ضد آب قرار مي‌گيرند. از روكش‌هاي ملامينه ضد آب در ساخت درب هاي سرويس بهداشتي hpl استفاده مي‌شود.

در صنعت توليد درب هاي ساختماني ايران از درب هاي تمام چوب و روكشي استفاده مي‌شود. روكش اچ پي ال يا ملامينه در درب هاي hpl  مخفف كلمه High Pressus Laminate ) ورقه‌هاي تحت فشار بالا( است. يعني چندين لايه ورق الياف، آغشته به رزين شده و تحت گرما و فشار به هم چسبانده مي‌شوند.

نام ديگر درب هاي اچ پي ال در صنايع چوب، درب هاي اچ دي اف است؛ چون با پرس شدن يك ورقه كاغذ كرافت به ضخامت پنج ميلي متر روي ورق‌هاي اچ دي اف به ورق‌هاي اچ پي ال مي‌رسيم. اين ورق‌ها به عنوان روكش درب هاي hpl به كار مي‌روند.

كاربرد ورق‌هاي ملامينه و درب هاي HPL

اين درب‌ها در صنعت ساختمان مصارف مختلفي دارند و به عنوان درب هاي ورودي، درب اتاق و سرويس بهداشتي به كار مي‌روند. اين درب‌ها به جهت استفاده از روكش HDF ملامينه، داراي مقاوت رطوبتي و حرارتي بالايي هستند.

ورق‌هاي ملامينه به كار رفته در درب هاي hpl در ضخامت‌هاي مختلف براي مصارف خانگي و اماكن عمومي توليد مي‌شوند. اين ورق‌ها براي پارتيشن بندي توالت‌هاي عمومي، كمدهاي استخري و رختكن اماكن ورزشي هم مناسب هستند.

f1

با توسعه شهر نشيني و متعاقب آن كوچك شدن فضاي آپارتماني و افزايش هزينه ادوات ساختماني، توليد كنندگان درب هاي ساختماني به فكر توليد درب هاي مقرون به صرفه و مناسب براي فضاهاي كوچك سرويس‌هاي آپارتماني افتادند. اين درب‌ها علاوه بر داشتن ظاهر و وزن مناسب بايد به خوبي عايق بندي شوند تا در مقابل بخار آب و گرماي توليد شده در فضاي كوچك سرويس بهداشتي و حمام دوام آورند.


برچسب: درب هاي سرويس بهداشتي HPL،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۷:۰۰ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

درب هاي اتوماتيك شيشه اي

آذين در ارائه كننده بهترين برندهاي اروپائي با بهترين كيفيت و بهترين قيمت با دو سال گارانتي و 10 سال خدمات

كركره برقي

كركره برقي جهت ايمني مخصوص خانه و محل كار جزو شركتهاي مطرح در بازار كركره برقي در تهران مي باشد كه از پره هاي آلومينيومي دو پوسته اي جهت امنيت بيشتر كركره برقي استفاده مي كند . ما مي توانيم برابر سليقه شما هر طرحي را كه بخواهيد را اجرا كنيم.

درب هاي شيشه اي سكوريت

درب شيشه اي سكوريت يكي از انواع كاربردي و مفيد از انواع درب شيشه اي اتوماتيك موجود مي باشد.درب شيشه اي سكوريت به دليل مشخصه هاي مهمي كه دارد مانند استفاده راحت و آسان ، نصب سريع ،‌ قدرت موتور و ظاهري زيبا و هماهنگ با محيط كاربرد زيادي دارد.

درب هاي اتوماتيك شيشه اي

امروزه از درب اتوماتيك شيشه اي در بسياري از مكان‌هايي مانند بيمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و … كه جزو بيشترين رفت‌وآمدهاست استفاده مي‌شود. درخواست معماران و مديران ارشد اين بناها خواستار استفاده از درب اتوماتيك شيشه اي هستند .

درب هاي سرويس بهداشتي hpl

اين نوع كابين ها براي ايجاد فضاي مناسب جهت توالت، حمام و رختكن هاي عمومي طراحي گرديده است. با استفاده از ورق هاي HPL به عنوان  صفحات جدا كننده و درب ها و هم چنين اتصالات آلومينيومي با طراحي ويژه ، محصولي مقاوم و زيبا با كارايي بالا به وجود مي آيد.

استاندارد هاي شركت

آذين در ارائه دهنده معتبر ترين برندهاي اروپايي با بهترين كيفيت و بهترين قيمت با 2 سال گارانتي بي قيدوشرط و 10 سال خدمات پس از فروش و سرويس هاي دوره اي هر 4 ماه يك بار مي باشد.

انديشه اي نو در صنعت ساختمان

شركت آذين مارال در شركت درب اتوماتيك در كشور است كه با همراهي نيروي انساني كارآزموده در دفتر مركزي و در دفاتر فروش خدمات خود را در سراسر كشور ارائه مي دهد.

ساخت بهترين درب هاي اتوماتيك شيشه اي

آذين در آماده ارائه خدمات پس از فروش 24 ساعته با اكيپ كارآمد به مشتريان عزيز مي باشد .

http://www.azindar.com/


برچسب: درب هاي اتوماتيك شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۶:۰۸ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع: