خرید بکلینک   پنجره دوجداره   دوربین مداربسته   نرده استیل   عدالت خواهان عرش   شیشه بالکن   رام گوشی   سیگنال فارکس   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس .

بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس

نرده شيشه اي چيست و چه كاربردي دارد؟

با شنيدن نام شيشه حتما ياد قابليت شكستگي و ظرافت آن خواهيد افتاد اما در حال حاضر با توجه به پيشرفت علم و تكنولوژي در زمينه هاي مختلف، امروزه مي توان انواع شيشه را مشاهده كرد كه داراي استحكام و مقاومت بسيار بالايي هستند به گونه اي كه از آنها به عنوان حفاظ و نرده شيشه اي استفاده مي شود.

شيشه از ديرباز در دكوراسيون و فضاي داخلي و خارجي ساختمان ها وجود داشته و منجر به جذابيت و زيباسازي هر چه بيشتر فضاي مورد نظر مي شود. حال با پيشرفت تكنولوژي از نرده شيشه اي به عنوان يكي از زيباترين نرده ها در فضاي دكوراسيون استفاده مي شود. حفاظ و نرده شيشه اي متناسب با محل مورد نظر قابليت اجرايي شدن دارد و جلوه زيبايي را به محيط ارائه مي دهد.

در چندين سال گذشته پركاربردترين مصرف شيشه را مي توانستيد در پنجره هاي منازل مشاهده كنيد اما امروزه با پيشرفت شيشه ها و مقاومت بالايي كه براي آنها در نظر گرفته شده، اين كاربرد بسيار گسترده تر شده و مي توان در بخش هايي همچون درب شيشه اي، پارتيشن ها، نرده هاي شيشه اي موجود در بالكن، راه پله ها و غيره آنها را مشاهده كرد كه نوع نرده شيشه اي آن به دليل جذابيت بصري بيشتر از انواع ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد.

چرا استفاده از نرده شيشه اي بهتر از ساير نرده ها است؟

نرده هايي كه به صورت فلزي و آهني توليد مي شوند نمي توانند در برابر رطوبت مقاوم باشند و به همين دليل پس از گذشت مدت زماني و در معرض قرار گرفتن با رطوبت و ضربه دچار رنگ پريدگي شده و پس از مدتي جلوه اصلي خود را از دست مي دهند. اين در حالي است كه نرده هاي شيشه اي اين مشكل را نداشته و علاوه بر استحكام بالا، هنگام قرارگيري در معرض باد و طوفان نيز دچار رنگ پريدگي نمي شوند.

نرده هاي آهني پس از گذشت مدت زماني لكه دار مي شوند و تميز كردن آن در برخي مواقع به صورت رنگ آميزي مجدد بوده و به همين دليل تعمير و تميز كردن آن سخت خواهد بود اما نرده هاي شيشه اي به سهولت تميز مي شوند و به مانند نرده هاي آهني رنگ و جلوه خود را از دست نمي دهند. نرده هاي شيشه اي ضد زنگ بوده و در بسياري مواقع ضد آب نيز هستند و در صورت ايجاد لكه بر روي آنها قابليت پاكسازي آن به راحتي امكان پذير خواهد بود.

ايمني نرده هاي شيشه اي بسيار بالا بوده به گونه اي كه سخت ترين ضربه ها و فشار نيز منجر به تخريب آن نخواهد شد و برعكس مي تواند ايمني بسيار بالا را براي محيط فراهم آورد به گونه اي كه اين امر موجب شده است تا كارفرمايان نرده هاي شيشه اي را جزوي از مصالح اصلي ساختمان به شمار آورند. اين محصول بسيار زيبا طراحي شده و مي توان از آن در فضاهاي داخلي و خارجي استفاده كرد و زيبايي فضا را دو چندان كرد.

معرفي كاربردهاي نرده شيشه اي

پيش تر اشاره شد كه نرده هاي شيشه اي كاربرد بسياري در ساختمان ها داشته كه در اين بخش به معرفي برخي از آنها مي پردازيم:

 • حفاظ راه پله: در بخش هاي داخلي ساختمان هايي كه به صورت چند طبقه هستند از نرده هاي شيشه اي راه پله به عنوان يك نوع حفاظ استفاده مي شود و مي تواند زيبايي محيط را بسيار بيشتر كرده و با اين حال از استحكام بالايي نيز برخوردار هستند.
 • جدا كننده فضا: در بسياري از شركت ها به احتمال زياد با جدا كننده هاي فضا يا پارتيشن ها كه به صورت شيشه اي هستند روبرو شده ايد. اين پارتيشن بندي ها بسيار زيبا بوده و مي تواند علاوه بر جنبه زيبايي به كارايي تر بودن بيشتر اين فضاها نيز كمك كند و مديران مي توانند كارمندان را زير نظر داشته و عملكرد آنها را بررسي كنند.
 • حفاظ دور استخر: در حال حاضر در اطراف بسياري از استخرها نرده هاي شيشه اي كشيده مي شود كه مي تواند زيبايي محيط را افزايش داده و به گونه اي فضاي استخر را از فضاي اطراف كه بيشتر فضاي سبز بوده جدا مي كند كه اين عمل به جذابيت بيشتر محيط اضافه مي كند.
 • نرده شيشه اي بالكن: استفاده از نرده شيشه اي در بخش بالكن مي تواند به وسيع تر نشان دادن اين فضا كمك كرده و علاوه بر ايمني مي تواند جذابيت بصري آن را هم افزايش دهد.
 • نرده شيشه اي در محوطه: در محوطه هاي سرسبز با كشيدن نرده هاي شيشه اي مي توان مناظر چشم نواز اطراف را به خوبي مشاهده كرد و پستي و بلندي هاي اطراف را به خوبي نظاره گر بود.
 • نرده شيشه اي راه پله: استفاده از نرده هاي شيشه اي در راه پله هاي داخل و خارج منزل مي تواند به شيك تر شدن هر چه بيشتر فضا كمك كند و در معرض باد و طوفان نيز دچار ايجاد مشكل نمي شود.
 • نرده شيشه اي پشت بام: در چندين سال اخير در فضاهاي پشت بام ديگر به مانند سابق از فلزات و بتن و غيره استفاده نمي شود به همين دليل در ساختمان هاي جديد و تازه از نرده شيشه اي پشت بام استفاده مي كنند كه علاوه بر حفاظت بالا جذابيت بالايي را از فضاي اطراف شهر براي شما به همراه خواهد آورد.
 • حفاظ اماكن عمومي: حتما در اماكن عمومي حفاظ هاي شيشه اي را به جهت امنيت بيشتر آثار باستاني و تاريخي مشاهده كرده ايد كه از ورود افراد به محوطه جلوگيري مي كند. اين حفاظ ها بسيار مقاوم بوده و در اثر فشار دچار تخريب نمي شوند.

برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۶:۴۶ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

نرده استيل چيست؛ كاربرد آن را به خوبي بشناسيد

به احتمال بسيار زياد كاربرد نرده استيل را در صنايع دكوراتيو و در بسياري از منازل و راه پله ها ديده ايد. نرده استيل در حال حاضر جزو يكي از انواع نرده هايي است كه به دليل زيبايي بسيار و قيمت مناسبي كه دارد مورد توجه بسياري از كارفرمايان قرار گرفته است.

نرده استيل پروفيل هايي است كه با استفاده از ورقه هاي استيل تهيه و توليد مي شود و به دليل جنس استيل و ضد زنگي كه دارد در بسياري از ساختمان هاي اداري و مسكوني مورد استفاده قرار مي گيرد. نرده استيل از تركيب آهن با فلزاتي همچون نيكل، منگنز و غيره حاصل مي شود و تغيير در ميزان هر يك از عناصر همچون منگنز و نيكل و ساير فلزات ديگر منجر به تغيير در انواع استيل خواهد شد.

نرده هاي استيل بسيار زيباتر از نرده هاي آهني و يا آلومينيومي بوده و به دليل زيبايي خاصي كه به فضاي منزل مي بخشند در حال حاضر در بسياري از ساختمان هاي جديد از اين نوع نرده ها استفاده مي شود. نرده هاي استيل به دليل مكاني كه در آن مورد استفاده قرار مي گيرند و آلياژ به كار رفته در استيل ها و اتصالاتي كه در آن به كار گرفته مي شود مي تواند در انواع نرده هاي استيل متفاوت باشد.

موارد استفاده از نرده استيل

موارد استفاده از نرده هاي استيل بسيار بالا بوده كه در زير به برخي از مهم ترين آنها مي پردازيم:

 • موارد استفاده در راه پله
 • قابل استفاده در بالكن ها
 • موارد استفاده در فضاهاي باز
 • استفاده به عنوان حفاظ بالكن، درب و پنجره

هر يك از موارد نام برده شده متناسب با آلياژ به كار رفته در نرده ها مي تواند از تفاوت در قيمت برخوردار باشد و در موارد مختلف مورد استفاده قرار گيرد. به عنوان مثال از نرده هاي استيل با آلياژ 304 مي توان در شهرهاي ساحلي و مكان هايي كه در آن درصد بالايي رطوبت وجود دارد استفاده كرد. بر روي اين نوع استيل مي توان انواع كارهايي همچون خم كاري، برشكاري و جوشكاري را اعمال كرد و به دليل مقاومت بالايي كه اين نرده ها در برابر آب و هواي سرد و گرم دارند از آن در مكان هاي مختلف بسيار استفاده مي شود.

در حال حاضر نرده هاي استيل با آلياژ 316 نيز تهيه و توليد مي شود كه داراي موليبدن بوده و براي مصارف مشتري هاي خاص از آن استفاده مي شود و دليل آن نيز قيمت بالايي است كه اين نوع نرده هاي استيل دارند. خاصيتي كه اين نرده ها مي توانند ايجاد كنند مقاومت بالاي آنها در برابر آب شور و دريا است. نرده استيل در حال حاضر در اشكال مختلفي همچون گرد، بيضي، مربع، مستعطيل و غيره متناسب با مكان مورد نظر تهيه و توليد مي شود.

دلايل استفاده از نرده استيل چيست؟

نرده استيل داراي ويژگي هاي بسياري بوده كه مي تواند منجر به استفاده از اين نوع نرده در انواع ساختمان ها شود كه در زير به برخي از اين ويژگي ها مي پردازيم:

 • استحكام و دوام بالا
 • سهولت در اعمال برش كاري، خم كاري و جوشكاري
 • مقاوم در برابر آب و هواي سرد و گرم
 • قابليت شكل دهي در مشاغلي همچون آهنگري، ريخته گري و غيره
 • قابليت پوشش دهي با موادهاي مختلف همچون فلز، سراميك، پلاستيكي و غيره

تمامي موارد اشاره شده مي تواند از جمله موارد مهم به جهت استفاده از نرده استيل در فضاي دكوراسيون داخلي و خارجي عنوان شود كه همه اين موارد مي تواند در جهت زيباسازي فضا و محيط تاثيرگذار باشد.

معرفي مزاياي استفاده از نرده استيل

ويژگي هاي مهمي كه در ساخت نرده هاي استيل وجود دارد موجب شده است تا مزيت هاي بسياري را براي اين نرده ها ايجاد كند كه در اين بخش به معرفي برخي از مهم ترين آنها خواهيم پرداخت:

 • قابليت استفاده در دكوراسيون داخلي و خارجي: نرده هاي استيل از مقاومت بالايي در برابر شرايط مختلف آب و هوايي برخوردار هستند كه همين امر موجب مي شود از اين نرده ها در فضاهاي داخلي و بيروني انواع ساختمان ها استفاده شود.
 • بدون خش و خط خوردگي: نرده هاي استيل مقاومت بالايي در برابر سايش و خط خوردگي ها دارند و همين مقاومت بالا موجب شده است تا در آسانسور و ساير محيط هايي كه پر رفت و آمد هستند از اين نوع نرده ها استفاده شود.
 • مقاومت بالا: دوام و مقاومت بالايي كه نرده هاي استيل دارند موجب مي شود تا از اين نوع نرده ها در محيط هاي صنعتي مختلف نيز مورد استفاده قرار گيرد.
 • سهولت در پاكيزگي: شستشو و پاكيزه سازي نرده هاي استيل به سادگي امكان پذير بوده و مي توان به راحتي آنها را تميز كرد.
 • زيبايي و دوام بالا: زيبايي و دوام بالاي نرده هاي استيل موجب شده است تا در دكوراسيون خانه هاي شيك و زيباي امروزي از اين نوع نرده ها استفاده شود.
 • بدون نياز به پوشانندگي: نرده هاي استيل نيازي به رنگ كردن ندارند و به همين دليل نيازي براي پوشانندگي آن وجود نخواهد داشت اما اگر از انواع پوشش همچون رنگ هاي مختلف بر روي اين بدنه هاي استيل استفاده شود آسيبي به استيل وارد نخواهد شد.
 • سهولت در نصب: نصب و اجرايي كردن نرده هاي استيل بسيار راحت بوده و هيچ گونه كثيف كاري در هنگام نصب آن ايجاد نخواهد شد و تنها با استفاده از پيچ و رولپلاك مي توان قطعات مختلف آن را به يكديگر متصل كرد.

برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۶:۰۲ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

حفاظ استيل چه كاربردهايي دارد ؟

به سازه هاي يكپارچه اي كه از جنس استيل مقاوم بوده و از قطعات مقاوم به منظور حفاظت از ورود افراد غيرمجاز و خطر پرت شدن افراد و يا وسايل ساخته شده، حفاظ استيل گفته مي شود. حفاظ استيل مي تواند از عبور سارقين به ساختمان جلوگيري كرده و خطر پرت شدن وسايل و يا افراد از درب، پنجره و بالكن را به حداقل برساند.

حفاظ استيل از جنس استيل ضد زنگ بوده كه بيشتر اين نوع حفاظ هاي مقاوم از آلياژ 304 ساخته مي شوند. ساخت انواع حفاظ استيل كاملا به محلي كه قرار است حفاظ استيل بر روي آن نصب شود مرتبط است. به طور كلي حفاظ ها به دو نوع امنيتي و ديواركوب تقسيم مي شود كه كاربرد هر يك متناسب با مكان مورد نظر جهت نصب تعيين مي شود.

حفاظ استيل از نوع امنيتي به جهت امنيت بيشتر ساختمان هاي مسكوني، اداري، بانك ها و غيره مورد استفاده قرار مي گيرد كه اين نوع حفاظ ها داراي ميله هايي با ضخامت بالا هستند كه مي تواند به عنوان يك گارد و ميله محافظتي مورد استفاده قرار گيرد و از دوام و مقاومت بالايي برخوردار است.

حفاظ استيل نوع امنيتي به دو صورت ثابت و محرك تقسيم مي شود كه از نوع محرك آن در بانك ها استفاده مي شود. از نوع ديواركوب حفاظ استيل نيز به جهت زيباسازي بيشتر ظاهر ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد كه مي تواند علاوه بر امنيت بيشتر ساختمان به زيباسازي ساختمان نيز كمك كند.

اهميت استفاده از حفاظ استيل در ساختمان

به جهت ايجاد امنيت بيشتر در ساختمان هاي مسكوني و تجاري از انواع حفاظ بهره گرفته مي شود و مي تواند علاوه بر ظاهر زيبا در جهت امنيت بيشتر ساختمان نيز مورد استفاده قرار گيرد. يكي از اين محل ها كه امنيت بالا در آن بسيار مهم است بالكن ها است.

بالكن ها يكي از فضاهاي اصلي در نماي ساختمان ها به شمار مي رود كه مي تواند مكاني مناسب به جهت ورود افراد غيرمجاز همچون سارقين به داخل ساختمان و واحدهاي موجود در ساختمان باشد. حال به جهت جلوگيري از ورود اين گونه افراد سودجو بهترين راه استفاده از حفاظ استيل در ساختمان بوده كه مي تواند علاوه بر زيبايي به امنيت بيشتر ساختمان منجر شود. حفاظ استيل از استحكام و دوام بالايي برخوردار بوده و مي تواند به جهت حفاظت بيشتر قسمت هاي مختلف ساختمان همچون بالكن، پنجره و درب ساختمان مورد استفاد قرار گيرد.

حفاظ هاي استيلي كه در حال حاضر تهيه و توليد مي شوند از جنس استيل ضد زنگ بوده كه مي تواند فضاي داخلي و بيروني ساختمان را زيباتر ساخته و امنيت بيشتر را براي ساختمان به همراه آورد. حفاظ استيل از دوام بالايي برخوردار بوده و مي تواند در طولاني مدت امنيت را براي افراد موجود در ساختمان فراهم سازد.

وجود حفاظ استيل مي تواند از ورود افراد غيرمجاز به محيط جلوگيري كرده و امنيت بالا را براي محيط مورد نظر فراهم آورد. به عنوان مثال استفاده از حفاظ استيل در مكان هايي همچون بانك ها، ساختمان اداراي و تجاري، آپارتمان ها و برج هاي مسكوني و غيره از جمله مهم ترين بخش هايي هستند كه وجود حفاظ استيل در اين اماكن جزو واجبات به شمار مي رود.

نحوه ساخت حفاظ استيل به چه صورت است؟

در ساخت حفاظ استيل اولين مرحله انجام سوراخ كاري به جهت عبور گاردهاي افقي از داخل پروفيل هايي است كه از جنس استيل هستند. فاصله هايي كه براي اين گاردها در نظر گرفته مي شود معمولا بين 12 تا 15 سانتي متر عنوان شده كه در مرحله دوم لوله هايي از جنس استيل كه داراي قطري برابر 25 ميلي متر است از داخل اين ستون هاي استيل عبور داده مي شود.

پس از عبور لوله ها حال آنها را در محل مورد نظر ثابت كرده و با كمك جوشكاري استيل آن را در جاي مورد نظر ثابت مي كنند تا تكان نخورد. در بانك ها و اماكن امنيتي داخل اين لوله ها از ميلگرد آهني استفاده مي شود تا مقاومت لوله ها افزايش پيدا كرده و حفاظت استيل را نيز افزايش دهد.

حفاظ استيلي كه در بانك ها استفاده مي شود به دو صورت فريم دار و بدون فريم ساخته مي شود. از حفاظ بدون فريم بيشتر در نماهاي شيشه اي ثابت استفاده مي شود همچون پنجره ساختمان هاي مختلف و از حفاظ فريم دار به جهت درب هاي ورودي موجود در بانك ها كه به صورت بازشو هستند استفاده  مي شود.

عوامل مهم در اجرايي شدن حفاظ استيل

متراژ و نحوه اجرا در هنگام نصب و اجراي حفاظ استيل بسيار مهم بوده و مي تواند در فضاهاي داخلي و خارجي ساختمان مورد استفاده قرار گيرد. بدون شك از حفاظ استيل به جهت امنيت و حراست بيشتر محيط استفاده مي شود و اين ويژگي با آلياژ مناسبي كه در اين حفاظ ها به كار مي رود تعيين مي شود.

حفاظ استيل زماني كه از كيفيت بالايي برخوردار باشد داراي خاصيت ضد اسيدي و ضد زنگ بوده كه مي تواند دوام و ايمني محصول را بالا ببرد. در حال حاضر حفاظ استيل به روش هاي مختلفي انجام مي شود كه هر يك از آنها داراي مزايا و معايب مخصوص به خود است و تنها چيزي كه در اين بين بسيار مهم است اتصال لوله ها و ميلگردهاي آهني به پروفيل است كه به صورت پيچ و يا جوشكاري انجام مي شود و منجر به مقاومت بالاي حفاظ استيل مي شود.


برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۵:۱۴ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

حفاظ استيل چيست و چه كارايي دارد؟

به احتمال زياد تا به حال نام حفاظ استيل را شنيده ايد و با آن در ساختار ساختمان ها برخورد داشته ايد. نصب حفاظ استيل بسيار شيك و زيبا بوده و وجود آن در محيط مي تواند ايمني ساختمان را بالا ببرد. در حال حاضر مي توان انواع حفاظ را در ساختمان هاي مختلف مشاهده كرد كه در اين بين حفاظ استيل از جمله زيباترين اين نوع حفاظ ها به شمار مي رود.

خانه هايي كه داراي پنجره هاي بزرگ هستند به دليل امنيت بيشتر از حفاظ استفاده مي كنند كه حفاظ استيل نوع متداولي است كه در حال حاضر بيشتر از موارد ديگر استفاده مي شود و دليل آن نيز زيبايي، مقاومت و دوام بالايي است كه اين نوع محصولات دارند. حفاظ استيل به سرعت تميز مي شود و در صورت ضربه و فشار دچار هيچ گونه آسيب نخواهد شد و از قيمت مناسبي نيز برخوردار هستند.

كيفيت بالا و قابليت نصب سريع و راحت اين حفاظ هاي استيل را مي توان از جمله ويژگي هاي مهم آن عنوان كرد كه مي تواند در متراژهاي مختلف مورد استفاده قرار گيرد. حفاظ استيل در برابر شرايط مختلف آب و هوايي گرم و سرد مقاوم بوده و مي تواند در داخل و بيرون ساختمان مورد استفاده قرار گيرد و به زيبايي هر چه بيشتر محيط اضافه كند.

آشنايي با موارد استفاده از حفاظ استيل

حفاظ منجر به ايجاد امنيت بيشتر در محيط شده و مي تواند در ساختمان هاي مختلف مورد استفاده قرار گيرد و امنيت محيط را به ميزان قابل قبولي بالا ببرد. حفاظ استيل مقاومت بالايي داشته و به سهولت دچار خرابي و تخريب نخواهد شد، به همين دليل مي توان موارد كاربرد حفاظ استيل را بسيار شمرد.

به طور كلي در هر ساختمان و برجي كه امنيت در آن از اولويت بالايي برخوردار باشد از حفاظ استيل در آنجا استفاده مي شود. به عنوان مثال بانك ها، شركت ها، شهرداري و ساير ساختمان هاي دولتي و غير دولتي كه امنيت در آن حرف اول را مي زند به جهت جلوگيري از پيشگيري درز اطلاعات و دزدي ها از حفاظ استيل به جهت امنيت بيشتر در آن استفاده مي شود.

آلياژ به كار رفته در حفاظ استيل بسيار مرغوب و با كيفيت بوده و مي تواند در بخش هايي همچون بالكن، درب و پنجره ها مورد استفاده قرار گيرد تا علاوه بر سقوط احتمالي افراد، از ورود اجباري برخي از افراد نيز جلوگيري كند و در اين صورت امنيت بيشتر را تضمين كند.

آشنايي با انواع حفاظ استيل

جهت توليد حفاظ هاي استيل از انواع لوله هايي استفاده مي كنند كه داراي جنس استيل هستند و عموما به صورت توپر و يا توخالي تهيه و توليد مي شوند. نوع لوله ها در زمان اجرايي كردن در ساختمان هاي مختلف به ميزان ضخامتي كه مي خواهند از حفاظ فلزي در آن استفاده كنند بستگي دارد و متناسب با عملكرد مختلف متغيير خواهد بود. به عنوان مثال ضخامت ميله هايي كه براي حفاظت درب منزل استفاده مي شود با ضخامت ميله هايي كه براي پنجره هايي با ابعاد متوسط استفاده مي شود متفاوت خواهد بود.

از نوع توپر لوله ها در اماكني همچون بانك ها، ادارات و منازل مسكوني به جهت جلوگيري از هرگونه دستبرد و سرقت استفاده مي شود و دليل آن نيز ايمني بالايي است كه اين نوع لوله ها براي محل مورد نظر ايجاد مي كنند. از نوع تو خالي لوله هاي استيل كه به جهت حفاظت استفاده مي شود در قسمت تراس يا بالكن مورد استفاده قرار مي گيرد.

حفاظ استيل مي تواند در برابر انواع رطوبت، گرد و غبار و باد و طوفان مقاوم باقي بماند و از كيفيت مختلفي برخوردار بوده كه متناسب با موارد استفاده از اين نوع حفاظ استيل در كيفيت هاي مختلف استفاده مي شود. آلياژ حفاظ استيل مختلف بوده و در حال حاضر از نوع آلياژ 304 به دليل مرغوبيت بالايي كه دارد در بيشتر ساختمان ها مورد استفاده قرار مي گيرد.

ويژگي هاي برجسته حفاظ استيل در چيست؟

از جمله ويژگي هايي كه مي توان براي حفاظ استيل بيان كرد قدرت بالا در پاكيزگي و نظافت اين محصولات است. حفاظ استيل كه در محيط بيرون همچون پنجره و درب مورد استفاده قرار مي گيرند به طور حتم در معرض آب و هواي مختلف و باران و برف بوده به همين دليل ممكن است پس از گذشت مدت زماني آلودگي بر روي آن ننشيند، به همين دليل ويژگي خوب حفاظ استيل قدرت بالا در پاكيزگي حفاظ ها بوده كه به سرعت تميز و عاري از آلودگي مي شوند.

ويژگي ديگري كه مي توان براي حفاظ استيل بيان كرد دوام و ماندگاري بالاي آن در برابر سرقت ها و هرگونه دستبرد بوده و مي تواند به دليل دوام بالايي كه دارد از هرگونه تعرض جلوگيري كرده و بدون هيچ گونه آسيب و خدشه اي باقي بماند، به عنوان مثال حفاظ استيل مورد استفاده در بانك ها و ساختمان هايي كه امنيت در آن بسيار مهم است به طور حتم از حفاظ استيل با كيفيت بالاتر استفاده خواهد شد.

پيش تر اشاره شد كه حفاظ استيل در ساختمان هاي بسياري مورد استفاده قرار مي گيرد و علاوه بر دكوراسيون داخلي در دكوراسيون خارجي نيز از انواع آن استفاده مي شود. از حفاظ استيل در منازل و ساختمان هاي اداراي، تجاري و غيره استفاده مي شود و مي تواند از درب، پنجره و غيره در برابر ورود افراد غيرمجاز محافظت كند.


برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۴:۳۵ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

آلياژ ورق هاي استيل

ورق هاي استيل

فلز آهن براي همه آشنا و شناخته شده است. آلياژي با نام استيل نيز نام آشنا مي باشد كه در اثر تركيب چند ماده با فلز آهن توليد مي گردد. ساخت اين آلياژ ويژگي هايي را به فلز آهن ميبخشد كه آن را براي ساخت انواع نرده استيل ، لوله استيل ، حفاظ استيل ، پله استيل و ديگر محصولات مناسب مي سازد.

تقسيم بندي ورق هاي استيل طبق درصد آلياژ

ورق استيل ضد اسيد ۳۰۴

اين ورق ها براي مخازن آب سختي گيري شده و هواي فشرده ابزار دقيق و خودرو سازي هستند. استيل ۳۰۴ داراي ۱۸درصد كروم و ۸درصد نيكل و ۰٫۰۸۸ كربن مي باشد . اين نوع استيل به نام ۸-۱۸معروف است.

ورق استيل ضد اسيد ۳۱۶

از ورق استيل ضد اسيد ۳۱۶ جهت مخازن و سيستم هاي صنايع دارويي ، شيميايي و صنايع غذايي است. استيل ۳۱۶ داراي ۱۶درصد كروم ۱۰درصد نيكل و ۲درصد موليبدن مي باشد. موليبدن به استيل ضد زنگ گريد دريايي نيز معروف است.

ورق استيل ضد اسيد ۳۱۷

اين ورق جهت مخازن داراي آب دريا يا پوشش سطوح در برخورد با آب دريا مي باشد قابل استفاده است.
ورق استيل همچون ورق گالوانيزه و ورق روغني بصورت رول و شيت عرضه ميشود. معمولا رول هاي ورق هاي استيل در سه عرض ۱۰۰ و ۱۲۵ و ۱۵۰ سانتي متر توليد و به فروش مي رسد. از ضخامت هاي ۳۵ صدم ميل تا ۲۰ ميل موجود هستند. ورق هاي استيل فابريك در اندازه هاي ۲۰۰*۱۰۰ و ۲۵۰*۱۲۵ و ۱۲۲*۲۴۴ سانتي متر ساخته مي شوند.

انواع استنلس مغناطيسي

پر كاربردترين ۱٫۴۰۱۶ است . از آلياژهايي با كروم پايين درمواردي كه شكل ظاهر در اولويت نباشد و شرايط سخت محيطي وجود نداشته باشد، استفاده مي شود. افزايش كروم و موليبدن افزايش مقاومت در برابر خوردگي را بهمراه خواهد داشت. افزايش تيتانيوم و نيوبيوم نيز خاصيت جوش پذيري را بالا مي برد.

استنلس غير مغناطيسي

آلياژ آهن – كروم- نيكل با كربن كمتر از ۰٫۱ % (شامل انواع۱٫۴۳۰۱/۳۰۴كه معمولاً به عنوان ۸/۱۸ و۱۰/۱۸ نيز نام برده مي‌شوند.) در حالت استفاده نشده داراي خاصيت غير آهنربايي مي باشد. قابلذكر است كه اين نوع استنس بيشتر از ۶۵ درصد استنلس در سطح دنيا را شامل مي شود.

استنلس مارتنزيت

آلياژآهن – كروم با كربن بالاي ۰۱٪ و خاصيت آهنربايي و سختي پذيري .

استيل دوپلكس

آلياژ آهن-كروم ونيكل از تركيب شدن استيل هاي مغناطيسي و غير مغناطيسي و خاصيت آهنربايي.

همانطور كه پيش از اين عنوان شد ، از اين ورق ها و استيل ها براي كاربردهاي متفاوتي از جمله : نرده استيل ، حفاظ استيل ، پله استيل و غيره استفاده مي شود.


برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۰:۵۳ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

نرده شيشه اي

­اضافه شدن نرده به راه پله، موجب تامين ايمني و امنيت راه پله مي شود . در كنار اين ايمني، شما مي توانيد زيبايي را به محيط كاري يا محيط زندگي خود هديه بدهيد. براي اين كار مي توانيد از تركيب نرده هاي استيل و شيشه استفاده كنيد . اين مدل نرده ها بسيار جذاب و زيبا است . اگر دنبال زيبايي و شيك بودن نرده هاي خود هستيد ، شركت آريس نرده سيستم نرده شيشه اي را به شما پيشنهاد مي دهد .

ويژگي هاي نرده شيشه اي

تركيب شيشه و استيل ميتواند به شما براي طراحي هر چه زيباتر محيط خود كمك كند . اين مواد دچار خوردگي كه به ساير مواد آسيب مي زنند ، نمي شوند . يكي از ويژگي هاي نرده شيشه اي ، قابليت پاك كنندگي آن با وسايل شوينده است . همچنين نرده هاي شيشه ، نور را در محيط به خوبي حفظ مي كنند . افزايش چشم انداز ديد در راه پله ها و تراس ها همراه با تاكيد بر سادگي و زيبايي نماي بيروني و داخلي ساختمان و بهر بردن بيشتر از نور و كاهش المان هاي متضاد استفاده از نرده شيشه اي را براي رسيدن به اين اهداف گرينه مناسبي كرده است. شما مي توانيد با نصب نرده شيشه اي جلوه اي ديگر به محيط زندگي و كاري بدهيد . چنين جلوه اي مطمئنا ارزش سرمايه گذاري را دارد.

ما منتظر صداي شما هستيم 

همين حالا با ما تماس بگيريد

 

نرده شيشه اي

انواع نرده شيشه اي

نرده شيشه اي دو حالت كلي دارد : 1 – شيشه يك دست بدون پايه عمودي و  2 – نرده شيشه خور با پايه فلزي و گارد شيشه اي

نام مدل هاي نرده شيشه اي بر اساس استحكام و ضخامت شيشه ها به شرح زير هستند :

 • نرده شيشه گير فيكس پوينت
 • نرده تمام شيشه اي اسپيگات
 • نرده شيشه خور اكسپوز

انواع شيشه در نرده شيشه اي

نرده شيشه اي امروزه بسيار مورد استقبال معماران و مهندسين ساختمان ساز قرار گرفته است . شيشه استفاده شده در نرده هاي شيشه اي بر اساس سيستم مهار كننده ديواره هاي شيشه اي تقسيم مي شود كه عبارتند از :

 1. شيشه سكوريت ساده
 2. شيشه لمينت دو لايه

نرده شيشه اي

براي مشاوره و سفارش با ما در ارتباط باشيد

نكاتي در مورد نرده شيشه اي

 براي خريد ، نصب و استفاده از نرده شيشه اي بايد به نكات زير توجه كنيد :

 • زيبايي و شفافيت آن
 • ايمني و استقامت كافي در برابر تحمل وزني و ضربات وارده از سوي افراد
 • ارتفاع نرده شيشه اي راه پله حداقل 90 سانتي متر
 • ضخامت شيشه حداقل 8 ميلي متر باشد
 • ارتفاع نرده شيشه اي بالكن حداقل 110 سانتي متر

پيشنهاد شركت آريس نرده

 نرده هاي تمام شيشه به خاطر استحكام بالا و نماي ظاهري ، استفاده فراواني در اماكن پر تردد مانند هتل ها ، بيمارستان ها ، دانشگاه ها ، فرودگاه ها ، مجتمع تجاري و ساختمان هاي اداري و تجاري مي شوند . نرده شيشه اي تلفيقي ( شيشه و فلز ) به دليل استفاده از شيشه سكوريت شده از هزينه  كمتري نسبت به نرده هاي تمام شيشه برخوردار هستند و مناسب ساختمان هاي مسكوني ، راه پله ، ويلا ، بالكن ، تراس ، محوطه استخر و همين طور نماي ساختمان هستند .

شركت آريس نرده | توليدكننده انواع نرده استيل ، شيشه اي و آهني


برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۶:۲۸ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

حفاظ استيل

حفاظ استيل

يكي از نكاتي كه همه افراد توجه و اهتمام بسياري به آن دارند ، حفظ امنيت محل زندگي و محيط كار خودشان است . امنيت ، يكي از نياز هاي ضروري هر انساني است . يكي از خدمات شركت آريس نرده، ساخت حفاظ امنيتي استيل است كه بسيار مهم و پركاربرد مي باشد .

كاربرد هاي حفاظ استيل

امروزه ساخت و نصب حفاظ با استفاده از فلز استيل در حال پيشرفت روزافزون است . دليل اين محبوبيت را ميتوان در زيبايي و امنيت بالاي استيل پيدا كرد . حفاظ امنيتي علاوه بر حفظ امنيت و ايمني بالا كمك شاياني به زيباتر شدن محيط اجرا مي كند . شركت آريس نرده با كمك تخصص و تجربه خود ، مدرن ترين طرح ها را براي انواع مكان ها اعم از ساختمان هاي شخصي و اداري ، هتل ها ، بيمارستان ها ،مجتمع هاي تجاري و غيره اجرا و پياده سازي كرده است .

از حفاظ استيل مي توان در بانك ها ، ساختمان ها ، مراكز اداري و تجاري و ديگر مكان ها براي حفظ ايمني درب هاي ورودي ، پنجره ها و بالكن ها با قيمت قيمت مقرون به صرفه آن استفاده كرد .

حفاظ امنيتي استيل

مزيت استفاده از حفاظ استيل

استفاده از حفاظ استيل به منظور بالا بردن امنيت و ايمني در يك محيط مي باشد . روش هاي مختلف و متنوعي در ايجاد حريم خصوصي و افزايش امنيت در ساختمان ها و مكان هاي اداري و تجاري و تفريحي وجود دارد. مانند دوربين هاي مدار بسته ، دزدگير ها ، استفاده از درب ها و پنجره هاي ضد سرقت ، استفاده از قفل هاي هوشمند و غيره كه معمولا از هزينه هاي بالا برخوردار بوده و همواره نياز به نگهداري و پشتيباني دارند . اما حفاظ استيل علاوه بر قيمت مناسب آن ، خيال شما را از بابت دوام و پايداري اين نوع حفاظ راحت مي كند .

ويژگي هاي حفاظ استيل

استفاده از حفاظ امنيتي استيل اين امكان را به شما مي دهد كه در صورت تمايل ، با اضافه كردن شيشه به حفاظ خود علاوه بر امنيت ، زيبايي را نيز به محيط زندگي خود هديه دهيد . از خصوصيات ويژه حفاظ استيل ، به تميزشدگي آسان و سريع آن اشاره كرد . همچنين دچار خوردگي و زنگ زدگي نمي شود و با توجه به قيمت آن ، ارزش سرمايه گذاري در هر محيطي را دارد . از ديگر ويژگي هاي حفاظ استيل مي توان نام برد :

 • زيبايي و شيك بودن آن
 • امنيت و ايمني بالا
 • دوام و پايداري بسيار زياد آن
 • ضد زنگ بودن و مقاومت در برابر حرارت و گرما زياد

با توجه به ويژگي هاي گفته شده و قيمت مناسب آن ، حفاظ استيل مي تواند گزينه بسيار مناسبي براي محيط شما باشد .

­

براي خريد از شركت آريس نرده و اطلاع از قيمت حفاظ استيل مي توانيد با شماره 09125986609 تماس بگيريد و با ما در ارتباط باشيد

­

Steel security guard

انواع حفاظ استيل

از حفاظ هاي استيل در مكان هاي مختلفي استفاده مي شود . در ادامه به انواع حفاظ امنيتي استيل مي پردازيم .

حفاظ استيل بانكي ثابت

     حفاظ هاي ضد سرقت كه در بانك ها و موسسات مالي و اعتباري نصب مي شوند و با نام حفاظ استيل بانكي معروف هستند ، به دو صورت تمام فرم يا به شكل با پايه و بدون فرم اجرا مي شوند . حفاظ استيل بانكي با توجه به اينكه قرار باشد در كجا نصب شود نيز به دو دسته حفاظ بانكي ثابت و متحرك تقسيم مي شود . اين نوع حفاظ براي استفاده در جلوي پنجره ها و بالكن هايي كه براي تامين امنيت مالي و جاني ساكنين ساختمان نصب مي شوند مناسب است . گارد هاي كه در داخل قاب استيل جاي مي گيرد ، اغلب از لوله هاي استيلي است كه به وسيله ميلگرد هاي آهني تقويت شده اند . علت استفاده از ميلگرد در داخل لوله هاي استيل اين است تا از بريدن لوله هاي استيل توسط سارقين جلوگيري به عمل آيد .

حفاظ بانكي پنجره

با توجه به اين كه پنجره ها مهمترين امكان ورود سارقين به داخل ساختمان ها است ، بايد از يك حفاظ ايمن و پايدار در پنجره ها استفاده شود تا امنيت حفظ شود . حفاظ امنيتي استيل امروزه به خاطر نياز كم به نگهداري و قابليت ساخت براي هر نوع سايز و ابعاد پنجره مورد توجه قرار گرفته است . در ميان تمام مدل ها و  انواع ساخت حفاظ استيل مستحكم ترين و پايدارترين آنها ، مدل حفاظ بانكي است . حفاظ بانكي استيل يك گارد محافظي است كه از متصل شدن پروفيل هاي استيل به روش جوش آرگون كه در داخل لوله هاي استيل ميلگرد آهني كار گذاشته مي شود ساخته و نصب مي شود . نوع استيل به كار رفته در ساخت حفاظ بانكي از دو نوع استيل 304 و 201 مي باشد .

فرق استيل 304 و استيل 201

حفاظ پنجره استيل

حفاظ استيل بالكن

با توجه به لزوم استفاده از حفاظ در بالكن طبقات كه داراي ارتفاع زيادي از زمين مي باشند ، حفاظ استيل بالكن مي تواند مناسب ترين گزينه باشد . اين مدل حفاظ مي تواند امنيت كودكان و حيوانات خانگي را در خانه و محل زندگي حفظ كند . در استفاد از حفاظ استيل بالكن بايد به نكاتي توجه ويژه كرد :

 • ارتفاع حفاظ از كف بالكن بايد حداقل 110 سانتي متر باشد .
 • فاصله بين گارد هاي محافظتي حفاظ حداكثر 12 سانتي متر باشد .
 • گارد ها بايد به صورت عمودي نصب شوند نه به صورت افقي .

شركت آريس نرده با اهتمام به اين نكات ، حفاظ استيل بالكن شما را با بهترين متريال ساخته و نصب مي كند 

شما مي توانيد با ما در تماس باشيد 

حفاظ استيل بالكن

حفاظ استيل درب آكاردئوني

حفاظ استيل مدل آكاردئوني مناسب ترين گزينه براي مكان هايي كه مشكل كمبود فضا دارند ، است . اين مدل حفاظ به شكلي طراحي مي شود كه چند لنگه مستقل به وسيله اتصال لولايي به يكديگر متصل مي شوند و در يك سمت در يكديگر جمع مي شوند . چهارچوب و فريم در تمام مدل هاي حفاظ استيل از پروفيل هاي استيل است كه به صورت يكسان و مرتب و يك اندازه به هم جوش داده مي شوند .  لولاي متحرك ، مهم ترين قطعه در اين نوع حفاظ ساختماني  است كه وظيفه اتصال لنگه ها را به يكديگر دارد.

حفاظ استيل پنجره با طرح اختصاصي

شركت آريس نرده نياز هاي مشتريان خود را تشخيص داده و سعي در رفع آنها داشته و موفق نيز بوده است . از مهم ترين نياز هاي مشتريان ، زيبايي به همراه حفظ ايمني بوده كه ما با طراحي مدل هاي اختصاصي حفاظ استيل پنجره ، نماي ساختمان را زيباتر از قبل خواهيم كرد .  اين مدل هاي هاي اختصاصي با سليقه و انتخاب مشتري ساخته و اجرا مي شود . اين نوع حفاظ پنجره به سبب اجزا و قطعات اختصاصي قيمت بيشتري نسبت به مدل هاي ساده تر حفاظ پنجره دارد .

Steel window protection

حفاظ استيل درب آپارتمان

از حفاظ استيل براي درب هاي ورودي ساختمان ها به سبب زيباتر شدن نماي داخلي آپارتمان و افزايش امنيت درب ها استفاده مي شود .اين مدل حفاظ استيل بايد به صورت كاملا ايمن ساخته شوند زيرا اولين و مهمترين مانع براي جلوگيري از ورود ديگران است ، به همين خاطر شركت آريس نرده با پايدارترين متريال و بهترين يراق آلات توليدكننده اين مدل حفاظ است . همچنين از ميله ها و لوله هاي آهني براي تقويت و استحكام بيشتر حفاظ استفاده مي شود كه به خاطر حفظ نماي خارجي آن ، اين قطعات آهني را در درون لوله هاي استيل قرار مي دهند .

اگر همچنان نمي دانيد چه حفاظي براي محيط شما مناسب است ، با ما مشورت كنيد .

شركت آريس نرده | توليد كننده انواع حفاظ استيل ، حفاظ آهني و حفاظ شيشه اي

حفاظ استيل عمودي

اين مدل حفاظ كه از پروفيل هاي ضد زنگ استيل 304 در فاصله هاي يكسان به شكل­ عمودي به كف و سقف چهار چوب پنجره نصب مي شود . ­­اين مدل بيشتر در نماي پشت پنجره ها در طبقات فوقاني ساختمان استفاده مي شود . درساخت اين مدل حفاظ كيفيت اتصالاتي كه وظيفه وصل كردن اجزاي حفاظ را به يكديگر دارند ، بسيار مهم است . فواصل بين گارد هاي محافظتي بايد حداقل 12 سانتي متر باشد .

حفاظ استيل حصاري

حفاظ استيل حصاري از استيل 304 ضد زنگ با كيفيت و استحكام بالا ساخته مي شود كه به صورت اتصال لوله هاي عمودي با فاصله يكسان به لوله هاي افقي كه در دو رديف وجود دارند ، در بالكن ها و تراس ها نصب مي شود . اين مدل حفاظ طبقات فوقاني نصب مي شود و برحسب متراژ قيمت گذاري مي شود .

حفاظ استيل خطي

حفاظ استيل خطي يك نوع مدل حفاظ است كه لوله هاي استيل به شكل موازي و افقي در فاصله هاي مساوي براي طبقات بالايي ساختمان اجرا مي شود . اين مدل داراي دو مدل متفاوت است : 1 – حفاظ استيل خطي داراي چهارچوب    2 – حفاظ استيل خطي بدون چهارچوب

در مدل حفاظ استيل خطي بدون چهارچوب هر يك از لوله هاي استيل به صورت جداگانه به ديوار بسته مي شوند .

 

حفاظ استيل خطي يا موازيحفاظ استيل خطي بدون چهارچوب

 براي مشاوره با متخصصان شركت آريس نرده با ما در تماس باشيد


برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۵:۲۰ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

نرده استيل

­شركت آريس نرده با استفاده از تجربه و علم خود همواره سعي در رضايت مشتريان خود داشته است . يكي از محصولات و خدمات پركاربرد شركت آريس نرده ، نرده استيل است . نرده استيل ، نرده اي است كه براي محافظت از افراد براي عبور و مرور در راه پله ساخته و نصب مي شود . نرده استيل داراي ويژگي هايي است كه آن را نسبت به نرده هاي آهني ، چوبي ، آجري ، شيشه اي و … متمايز مي كند .

ويژگي هاي نرده استيل

اين نرده ها در ميزان نيكل موجود در آلياژ خود با يك ديگر تفاوت دارند . تفاوت قيمت آن ها نيز به دليل وجود همين نيكل است . كمبود نيكل در آلياژ نرده باعث زنگ زدگي و خوردگي زودتر مي شود . كه براي جبران كمبود آن كمي منگنز به آلياژ مورد نظر اضافه ميكنند كه باعث شده قيمت نرده استيل همچنان پايين باقي بماند . همچنين وجود يك لايه ي محافظ در اين استيل باعث جلوگيري از زنگ زدگي و اكسيد شدن آن مي شود .

نرده استيل داراي ويژگي هاي منحصر به فردي نسبت به ديگر انواع نرده مانند آهني ، آلومينيومي ، شيشه اي و … دارد . مانند :

 • ضد زنگ و پوسيدگي بودن
 • زيبايي و نماي زيباي آن در مكان مورد استفاده
 • ضد خوردگي بودن برخلاف آهن
 • مقاومت در برابر حرارت بالا و گرما

steel stairs

 براي ارتباط با متخصصان شركت آريس نرده كليك كنيد

كاربرد هاي نرده استيل

در گذشته ، استفاده از نرده استيل صرفا براي امنيت و حفاظت از افراد در راه پله ها ساخته مي شد . اما با توجه به گسترش علم و فناوري و روحيه ايده آل گرايانه انسان ، امروزه از نرده استيل هم به عنوان امنيت در مكان هاي مختلف استفاده مي شود و هم به عنوان زيبايي و جلوه دادن به محيط . بنابراين صنعت استيل روز به روز گسترش يافت و امروزه جزو صنايع پركاربرد و اساسي در جهان به شمار مي رود . بنابراين نرده استيل :

 • براي امنيت و محافظت از افراد در راه پله استفاده مي شود .
 • براي زيبايي و جلوه بيشتر در محيط بكار مي رود .­steel stairs

قيمت نرده استيل

 قيمت نرده استيل با توجه به كيفيت استيل و مدل پايه هاي نرده استيل و همچنين تعداد و چيدمان پروفيل هاي حفاظتي نرده متفاوت بوده و بر اساس هر متر طول محاسبه مي شود . دو نوع كيفيت استيل در بازار موجود است :  1. نرده استيل 201   2. نرده استيل 304

كه به طبع قيمت نرده استيل 304 بيشتر از نرده استيل 201 است . قيمت نرده استيل راه پله با قيمت نرده استيل بالكن فرق مي كند . زيرا ارتفاع نرده بالكن به نسبت بلندتر از نرده راه پله است . قيمت نرده استيل با توجه به رنگ بندي آن نيز متغير است . با توجه به تغيير نوساني قيمت متريال و اجناس به كار رفته در نرده ، نمي توان قيمت دقيقي ارائه كرد .

براي اطلاع از قيمت با ما در ارتباط باشيد

­

steel stairs

­

تفاوت ميان استيل 304 و استيل 201

قيمت نرده استيل 304 در مقايسه با قيمت نرده استيل 201 بيشتر است و اين اختلاف قيمت به دليل كيفيت و ماندگاري بالاتر آن است. در نرده استيل 304 ، نيكل 8 درصدي استفاده شده است . اين باعث شده است تا مقاومت و عمر بالاتري نسبت به نرده استيل 201 داشته باشد .

نرده استيل 201 ، دومين مدل كيفيت نرده هاي استيل است . در استيل 201 از نيكل كمتري استفاده شده كه همين مورد باعث كاهش كيفيت آن نسبت به مدل نرده استيل 304 شده است . البته براي افزايش استحكام و پايداري نرده استيل 201 به تركيب آلياژ آن ، مقداري عنصر منگنز اضافه مي كنند تا مقداري استحكام استيل 201 افزايش يابد .

با توجه به كيفيت و استحكام نوع استيل ، پيشنهاد ما اين است كه براي مكان هايي مثل بالكن ، راه پله هاي بيرون ساختمان و جاهايي كه رطوبت بيشتري در آنجا قرار دارد ، از استيل 304 استفاده شود و همچنين در مكان هايي مثل راه پله هاي داخل ساختمان از استيل 201 استفاده شود .

استيل 304 و استيل 201

از شركت آريس نرده | توليد كننده انواع نرده استيل چه مي دانيد ؟


برچسب: نرده استيل، حفاظ استيل، نرده شيشه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۴:۱۱ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

دستگاه تصفيه آب

دستگاه تصفيه اب كه به آن آب شيرين كن نيز گفته مي شود ، يكي از دستگاه هايي است كه امروزه استفاده ي بسيار زيادي از آن مي شود . اين دستگاه امروزه به يكي از دستگاه هاي بسيار محبوب و پر فروش تبديل شده است .

 دستگاه تصفيه آب

دستگاه تصفيه آب يا water purifier باعث مي شود كه آب از تمام آلودگي ها پاك شود . و خطراتي كه سلامتي انسان ها را تهديد مي كند از بين برود .

 

دستگاه تصفيه اب

اهميت وجود دستگاه تصفيه آب

با رشد جمعيت و افزايش آلودگي هاي مختلف در آب ، خاك و .. امروزه ضرورت نياز به دستگاه آب به شدت احساس مي شود . نفوذ آلودگي ها به آب براي سلامتي بسيار خطرناك مي باشد و منجر به بروز بيماري هاي خطرناك و حتي مرگبار مي شود .

امروزه در بيشتر منازل و شركت ها از دستگاههاي تصفيه آب استفاده مي شود . زيرا استفاده از آب شير بسيار خطرناك و مضر مي باشد . استفاده از دستگاه تصفيه اب به حفظ سلامتي شما بسيار كمك مي كند . هنگام استفاده از دستگاه تصفيه آب خودتان متوجه ي تفاوت زياد بين رنگ ، بو و مزه ي آب نسبت به آب شير مي شويد .

لزوم استفاده از دستگاه تصفيه اب

در آب شهري ماده ي خطرناكي به نام نيترات وجود دارد كه به جز با دستگاه هاي بسيار پيشرفته تصفيه آب به هيچ عنوان اين ماده ي خطرناك از بين نمي رود .
در صورت كلر زدن آب ، لاشه ميكروارگانيزم در آب باقي مي ماند ، كه منشا آلودگي آب مي باشد كه اين ماده به جز استفاده از دستگاه تصفيه آب به هيچ عنوان از بين نمي رود .
بسياري از نا هنجاري هاي جنينني و بيماري هاي قلبي بخاطر تصفيه نشدن آب مي باشند . كه فقط و فقط با استفاده از دستگاه هاي پيشرفته تصفيه اب رفع مي شوند .

دستگاه تصفيه اب

انواع مدل هاي دستگاه هاي تصفيه آب

دستگاه تصفيه آب پارچي يا پارچ تصفيه
دستگاه تصفيه آب پورتابل مسافرتي
دستگاه تصفيه آب سر شيري
دستگاه تصفيه آب كيسي
دستگاه تصفيه آب زير سينكي

نكات مهم هنگام خريد دستگاه تصفيه آب

قبل از خريد بهتر است به يك سري نكات توجه كنيد تا از خريد خود راضي باشيد و بعد ها پشيمان نشويد . حتما دستگاهي كه قرار است خريداري كنيد ، بايد داراي گارانتي باشد . نصب و حمل آن بايد رايگان باشد ، تا در صورتي كه دستگاه بنا به هر دليلي خراب شد يا مشكلي برايش پيش آمد شما متضرر نشويد .

دستگاه تصفيه ابمزاياي دستگاه تصفيه آب

استفاده از دستگاه هاي تصفيه آب باعث مي شود كه گل و لاي ، انگل ، باكتري ، ميكرو ارگانيزم هاي بيماري زا و … از آن پاكسازي شوند و تمام عوامل بيماري زا و مضر كه براي سلامتي انسان ها خطرناكند از داخل آن از بين برود .
بسياري ار باكتري ها در جريان كلر زني آب شهري به طور كامل از بين نمي روند و ممكن است به ميزاني ميكروب و باكتري و فلزات سنگين در آب باقي بمانند . به همين دليل استفاده از دستگاه تصفيه آب بسيار اهميت دارد .

ويژگي هاي دستگاه تصفيه آب استاندارد :

حذف نيترات NO3
حذف كلر
حذف باكتري ، انگل ، مواد معلق
حذف تري هالمون ها
حذف رنگ ، بو ، شوري و مزه نا مطبوع آب
حذف فلزات سنگين از آب مانند سرب ، كروم ، روي ، آلومينيوم ، تيتان و كاتيون هاي آرسنيك

دستگاه تصفيه اب

خطرات استفاده نكردن از دستگاه تصفيه آب

يكي از خطرناك ترين موادي كه در آب تصفيه نشده وجود دارد ، ماده اي به نام نيترات مي باشد . اين ماده يكي از عوامل اصلي در سرطان معده شناخته شده است و فقط در صورت استفاده از دستگاه هاي پيشرفته نيترات موجود در آب از بين مي رود . در صورت استفاده از آب تصفيه نشده افراد ه بيماري هاي گوناگون دچار مي شوند .

ويژگي هاي دستگاه تصفيه اب RO

اين دستگاه يكي از پر استفاده ترين دستگاه هاي موجود مي باشد . RO يا همان اسمز معكوس ، روشي مدرن براي تصفيه آب مي باشد در اين دستگاه از ممبران خاص استفاده مي شود ، كه در صورت تصفيه تمام ذرات محلول ، فلزات سنگين ، نيترات از آب جدا مي شوند و آب به طور كامل پاك مي شود .

 

دستگاه تصفيه اب

ويژگي هاي دستگاه تصفيه آب UF

در اين روش از اتصال متوالي فيلتر ها استفاده شده است . معمولا فيلتر هاي رسوب و چند فيلتر كربني در مسير آب قرار مي گيرند . به اين ترتيب تمام آلاينده هاي آب از بين مي روند .

ويژگي دستگاه تصفيه آب UV

اين دستگاه داراي فيلتر فرا بنفش مي باشد كه مي تواند انواع ويروس ها ،قارچ ها ، باكتري ها و … را از بين ببرد . همچنين در اين فيلتر از يك لامپ جيوه اي استفاده مي شود .

دستگاه تصفيه اب

مزيت هاي دستگاه تصفيه آب اسمز

دستگاه اسمز معكوس از غشا هايي تشكيل شده است كه داراي سوراخ هايي ريز در حد نانو مي باشد . كه در اين ساختار مولكول هاي بزرگتر از آب قابليت عبور را ندارند . بنابراين آب بعد از گذراندن اين پروسه كاملا خالص ، سبك ، گوارا و سالم مي باشد .

قيمت دستگاه تصفيه اب

قيمت دستگاه به موارد مختلفي وابسته مي باشد . بنابراين تمام اين نكات روي قيمت تمام شده ي آن تاثير مي گذارند ، شما براي اطلاع دقيق از قيمت مي توانيد با شركت پاكاب تماس بگيريد و از راهنمايي مشاوران و كارشناسان ما نيز بهره مند شويد .

دستگاه تصفيه ابموارد تاثير گذار در قيمت دستگاه تصفيه آب

قبل از اطلاع در رابطه با قيمت اين دستگاه بايد گفته شود كه خود اين دستگاه يا قطعات آن از خارج از كشور وارد مي شود . به همين خاطر قيمت دستگاه تا حد بسيار زيادي به نوع و برند دستگاه بستگي دارد . همچنين نحوه ي كار و كشور سازنده نيز تا حد بسيار زيادي روي قيمت تمام شده ي دستگاه تاثير مي گذارد .

علاوه بر اين ، اين كه دستگاه در داخل ايران يا خارج از ايران نيز مونتاژ شده باشد ، روي قيمت تمام شده تاثير مي گذارد . اصولا دستگاه هايي كه استحكام بيشتري دارند ، داراي قيمت بالاتري نيز مي باشند . نوع فيلتر و جنس فيلتر نيز از مواردي است كه روي قيمت دستگاه تاثير مي گذارد . ممكن است بعضي شركت ها براي ارزان تر شدن محصول از فيلتر هاي ارزان قيمت استفاده كنند ، اما بايد بدانيد كه استفاده از فيلتر هاي ارزان باعث ايجاد خسارت به دستگاه و سلامتي شما مي شود .

خدمات شركت پاكاب 22 جهت نصب انواع دستگاه تصفيه آب  :

نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس
نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس RO
نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس و فيلتر يو وي ( ماورا بنفش ) RO + UV
نصب و راه اندازي دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس و فيلتر قليايي و يو وي ( ماورا بنفش ) RO + ORP + UV

دستگاه تصفيه اب

دستگاه هاي تصفيه موجود در شركت پاكاب 22

دستگاه تصفيه آب خانگي سافت واتر ( soft water )
دستگاه تصفيه آب خانگي آكوا تايوان ( aqua clear )
دستگاه تصفيه آب خانگي آرتك ( artec )
دستگاه تصفيه آب خانگي الترا تك ( ultra tec )
دستگاه تصفيه آب خانگي پيور لاين ( pure line )
دستگاه تصفيه آب خانگي كريستال ( crystal )
دستگاه تصفيه آب خانگي آر ايكس rx 555
دستگاه تصفيه آب خانگي آكوا پرو اسمز معكوس aqua- pro-45gb
دستگاه تصفيه آب خانگي فلوكستك fluxtek
دستگاه تصفيه آب خانگي تايواني نايس واتر nice water
دستگاه تصفيه آب خانگي تايواني شور آكوا sure aqua
دستگاه تصفيه آب خانگي تايواني رويال royal
دستگاه تصفيه آب خانگي پيوريتك ce4 puritect
دستگاه تصفيه آب خانگي پيوريكام ve6 a puricom
دستگاه تصفيه آب خانگي كلر واتر clear water
دستگاه تصفيه آب خانگي كي فلو k-flow

شركت پاكاب 22

شركت پاكاب 22 يك شركت معتبر و بسيار محبوب در زمينه ي واردات و عرضه انواع دستگاه تصفيه مي باشد . در اين شركت نصب و راه اندازي انواع دستگاه ها ، توسط تكنسين هاي مجرب ما انجام مي شود .

استفاده از آب معدني براي بلند مدت نيز بسيار خطرناك مي باشد ، زيرا در بطري ها از مواد نگهدارنده اي مانند فلورايد استفاده مي شود ، كه اين ماده شيميايي بوده و در دراز مدت و مصرف مداوم باعث آسيب رساندن به انسان مي شود .

جوشاندن آب نيز باعث از بين رفتن ميكروب ها نمي شود ، و نا خالصي ها و سختي آب را از بين نمي برد . حتي ميزان غلظت املاح و نيترات موجود در آب را نيز بيشتر مي كند . بنابراين در اين مورد نيز ضرورت دستگاه تصفيه آب احساس مي شود .


برچسب: تصفيه آب، دستگاه تصفيه آب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۷:۱۳ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

قيمت دستگاه تصفيه آب

قيمت دستگاه تصفيه آب داراي نوسانات بسيار زيادي مي باشد.تقريبا تمامي آب هاي تصفيه‌شده توسط دستگاه هاي تصفيه آب شهري حاوي برخي ذرات و مواد ديگري هستند كه اگر توسط دستگاه تصفيه آب از بين نروند ممكن است كه وارد خانه‌ها و شركت‌ها شوند.بنابراين ،با توجه به قيمت دستگاه تصفيه آب مي توانيد يكي از آن ها را با توجه به ميزان بودجه ي خود خريداري كنيد.

 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درمورد دستگاه تصفيه آب بر روي لينك سبز رنگ كليك كنيد.

قيمت دستگاه تصفيه آب

بسياري از افرادي كه قصد خريد اين دستگاه را دارند همواره به دنبال كسب اطلاعاتي درمورد قيمت آن ها هستند.آن ها مي توانند از طريق تماس با نمايندگي دستگاه تصفيه آب اطلاعاتي درمورد قيمت دستگاه تصفيه آب به دست آورند.همچنين اين نمايندگي ها علاوه بر اطلاع رساني درمورد قيمت اين دستگاه ها قادر به ارائه ي اطلاعاتي درمورد ساير ويژگي هاي آن ها مي باشند.

مشاوران قيمت دستگاه تصفيه آب

پيش از خريداري دستگاه تصفيه آب بهتر است كه مدل دستگاه مورد نظر خود را به مشاوران قيمت دستگاه تصفيه آب ارسال كنيد.آن ها با توجه به مدل دستگاه مي توانند اطلاعات دقيقي درمورد قيمت آن ها در اختيار شما قرار داده و شما را راهنمايي كنند.همچنين توجه داشته باشيد كه اين مشاوران به صورت آنلاين و تلفني در دسترس مي باشند.آن ها تلاش مي كنند كه از طريق پاسخگويي به مشتريان موجب رضايتمندي آن ها شوند.

انواع قيمت دستگاه تصفيه آب

قيمت دستگاه تصفيه آب براساس مدل و كاربرد آن ها تعيين مي شود.به اين معناست كه با توجه به مدل و ويژگي هاي آن ها انواع مختلفي از قيمت ها وجود دارد.درصورتيكه شما نياز به كسب اطلاعاتي درمورد كاربرد دستگاه تصفيه آب داريد مي توانيد با نمايندگي هاي مربوطه تماس حاصل كرده و از اين طريق اطلاعات لازم را كسب كنيد.

 

قيمت دستگاه تصفيه آب صنعتي

آگاهي از قيمت دستگاه تصفيه آب صنعتي همواره يكي از مشكلات اساسي تمامي خريداران اين نوع دستگاه ها بوده است.همچنين بسياري از فروشندگان اين نوع دستگاه ها اطلاعات متفاوتي درمورد قيمت آن ها به مشتريان ارائه مي دهند.علاوه براين،متنوع بودن قيمت ها موجب سردرگمي خريداران در حين تصميم گيري مي شود.

كاربرد دستگاه تصفيه آب

دستگاه تصفيه آب خالص‌ترين آب شرب را براي مصارف خانگي ارائه مي دهد.از آنجايي كه آلاينده هاي موجود درآب مي توانند موجب پوسيدگي لوله هاي پلاستيكي انتقال  دهنده ي آب شوند،بنابراين دستگاه تصفيه آب قادر است كه از طريق حذف آلاينده هاي شيميايي و مضر عمر اين لوله هاي انتقال دهنده را افزايش دهند.

دستگاه تصفيه آب خانگي

دستگاه هاي تصفيه آب خانگي با اندازه‌هاي مختلفي در بازار موجود  هستند.همچنين آن ها داراي برندهاي متفاوتي مي باشند.اين نوع دستگاه هاي تصفيه آب داراي قيمت بالاتري هستند.براي كسب اطلاعات بيشتر درمورد قيمت دستگاه تصفيه آب شما مي توانيد به صورت اينترنتي و يا تلفني با مشاوران آن ها تماس حاصل فرماييد.

 

نحوه عملكرد دستگاه تصفيه آب خانگي

دستگاه تصفيه آب خانگي آب را تصفيه كرده و سپس آب تصفيه شده را به لوله هاي انتقال آب ارسال مي كنند.بنابراين،همه ي ساكنان منزل مي توانند از طريق شيرهاي آب موجود در خانه از اين آب تصفيه شده استفاده كنند.همچنين پيش از نصب اين دستگاه ها بايد لوله كشي هاي لازم را انجام دهيد.علاوه براين،در صورتي كه سوالاتي در مورد  در ذهن خود داريد،مي توانيد به صورت اينترنتي و يا تلفني با نمايندگي ها تماس حاصل كرده و از خدمات اطلاع رساني آن ها بهره مند شويد.

دستگاه تصفيه آب پارچي

دستگاه تصفيه آب پارچي در مقايسه با ساير دستگاه هاي تصفيه اي داراي قيمت پايين تري مي باشد.همچنين اين دستگاه ها در ابعاد مختلف 3،5،9 ليتري در بازار موجود مي باشند.علاوه براين،لازم است كه فيلتر اين نوع دستگاه ها هر 4 ماه يكبار و يا پس از توليد 350 ليتر آب تصفيه شده تعويض شود.براي كسب اطلاعات بيشتر درمورد  مي توانيد با مشاوران آن تماس حاصل فرماييد.

مزاياي دستگاه تصفيه آب پارچي

1)سبك و قابل حمل هستند و به راحتي جابه جا مي شوند

2)نسبت به ساير دستگاه هاي تصفيه آب داراي قيمت پايين تري هستند

3)اكتيو كربن موجود در اين دستگاه ها موجب از بين رفتن بوي بد آب مي شود

4)از ابتلا به بيماري هاي حصبه و وبا جلوگيري مي كند

 

معايب دستگاه تصفيه آب پارچي

1)ميزان آبي كه اين دستگاه تصفيه مي كند اندك است

2) اين دستگاه توانايي حذف نيترات،نيتريت و آرسنيك موجود در آب را ندارد

3)نسبت به ساير دستگاه هاي تصفيه آب داراي كاربرد محدودتري مي باشد

4)مدت زمان فرآيند تصفيه آن نسبت به ساير دستگاه ها طولاني تر است

نكات خريداري دستگاه تصفيه آب

هنگامي كه افراد قصد آگاهي از قيمت دستگاه تصفيه و خريد آن را دارند بايد به نكات زير توجه كنند:

معمولاً آن ها بايد دستگاه تصفيه آبي را انتخاب كنند كه مواد معدني موجود در آب را حذف نكند.زيرا اين مواد معدني براي بدن بسيار مفيد مي باشند.همچنين آن ها بايد به دنبال خريد دستگاه تصفيه آب حاوي ضمانت نامه بگردند.زيرا لازم است كه دستگاه تصفيه آب به وسيله ي ضمانت نامه ي خود نزد مشتريان تضمين گردد. همچنين در صورتي كه دستگاه تصفيه آب به هنگام رسيدن به خانه ي شما عمل نكند،به واسطه ي ضمانت نامه مي توان آن را به شركت خود بازگرداند.

مزاياي دستگاه تصفيه آب

يكي از بهترين مزاياي دستگاه تصفيه آب سهولت نصب آن بر روي شير هاي آب مي باشد.همچنين اين دستگاه ها كيفيت آب را بهبود بخشيده و آب خالصي را براي افراد تامين مي كنند.علاوه براين، اين دستگاه ها از طريق فرآيند تصفيه تمامي آلاينده‌ها ي مضر وشيميايي موجود در آب را حذف مي كنند.روي هم رفته،اين دستگاه ها براي سلامت انسان حياتي مي باشند و به انسان‌ها امكان آشاميدن آب پاك را مي‌دهند .براي آگاهي از  مي توانيد با نمايندگي ها تماس حاصل فرماييد.

 

نكات دستگاه تصفيه آب

به طور كلي،دستگاه هاي تصفيه آب براي حل مشكلات متفاوت و خاصي طراحي شده‌اند، بنابراين مصرف كنندگان بايد قبل از خريداري آن ها نيازهاي دقيق خود را تعيين كنند.شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر درمورد كاربرد و قيمت دستگاه با مشاوران آن تماس حاصل فرماييد.همچنين توجه داشته باشيد كه اطلاع رساني اين مشاوران به صورت رايگان بوده و شما نبايد هيچگونه هزينه اي براي آن پرداخت كنيد.


برچسب: تصفيه آب، دستگاه تصفيه آب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۶:۱۰ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع: