خرید بکلینک   پنجره دوجداره   دوربین مداربسته   نرده استیل   عدالت خواهان عرش   شیشه بالکن   رام گوشی   سیگنال فارکس   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
آيا آب تهران نياز به دستگاه تصفيه آب دارد؟  بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس .

بسته بندي مواد غذايي,مبتكران صنعت پارس

آيا آب تهران نياز به دستگاه تصفيه آب دارد؟

اين موضوع چند سالي است كه ذهن مردم پايتخت را درگير كرده است، كه آيا آب شهري تهران نياز به تصفيه مجدد دارد و آيا نصب دستگاه تصفيه آب در تهران ضرورت دارد؟ شركت پاكاب 22 قصد دارد با بررسي اين موضوع اطلاعات مفيدي را براي شما عزيزان ارائه دهد، امروزه به دليل آلودگي هاي زيست محيطي در شهرهاي بزرگ از جمله آلودگي هوا كه با هر بارش به سطح زمين برخورد كرده و وارد آبهاي زيرزميني مي شود و پساب كارخانجات صنعتي و سرازير شدن اين آلودگي ها به سفره هاي آب هاي زيرزميني و نزول بارش برف و باران و در نهايت كمبود منابع آبي سالم آلودگيهاي شيميايي آب نسبت به دهه هاي گذشته به مراتب بيشتر شده است و باعث دغدغه مسئولين و مردم گرديده است.

امروزه آلودگي هاي شيميايي از جمله، سرب، جيوه، آرسنيك، نيترات و نيتريت و انواع فلزات سنگين در سفره هاي آبهاي زيرزمين تشديد شده است و ديگر اين نوع آلاينده ها با سيستم هاي تصفيه آب شركتهاي آب و فاضلاب نه در ايران بلكه در كل دنيا قابل تصفيه نمي باشد و نياز به سيستم هاي نوين تصفيه آب مي باشد كه براي مثال مي توان سيستم هاي تصفيه آب  به روش اسمز معكوس يا (RO) كه در بين سيستم هاي ديگر تصفيه آب كارآمدتر و اقتصادي تر مي باشد نام برد.

چرا از سيستم هاي اسمز معكوس (RO) در تصفيه خانه هاي شهرهاي بزرگ استفاده نمي شود؟

نظر به اينكه طبق تحقيقات به دست آمده مصرف آب در كشور ما براي هر خانواده متوسط در روز حدودا 200 الي 250 ليتر مي باشد و 98٪ اين مقدار مصرف مربوطه به مصارف غير از آشاميدن از جمله استحمام- شستشوي البسه و ظروف و آبياري فضاي سبز و شستشوي محوطه ساختمانها استفاده مي شود، لذا توليد آب با كيفيت بالا جهت اين مصارف امري غير اقتصادي و غير ضروري و غير منطقي مي باشد و در هيچ جاي دنيا متداول نمي باشد.

پس در نتيجه نصب يك دستگاه تصفيه آب استاندارد با سيستم اسمز معكوس (RO) در نقطه مصرف هر خانوار تبديل به امري واجب و هوشمندانه و اقتصادي شده است و ضرورت اين موضوع را بيش از پيش آشكار مي نمايد شركت پاكاب 22 آماده مشاوره و خدمات و نصب دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس خانگي را براي شما عزيزان مي باشد.
(سيستم هاي تصفيه آب اسمز معكوس بهترين گزينه براي نوشيدن آبي سالم و گوارا)


برچسب: تصفيه آب، دستگاه تصفيه آب اين موضوع چند سالي است كه ذهن مردم پايتخت را درگير كرده است، كه آيا آب شهري تهران نياز به تصفيه مجدد دارد و آيا نصب دستگاه تصفيه آب در تهران ضرورت دارد؟ شركت پاكاب 22 قصد دارد با بررسي اين موضوع اطلاعات مفيدي را براي شما عزيزان ارائه دهد، امروزه به دليل آلودگي هاي زيست محيطي در شهرهاي بزرگ از جمله آلودگي هوا كه با هر بارش به سطح زمين برخورد كرده و وارد آبهاي زيرزميني مي شود و پساب كارخانجات صنعتي و سرازير شدن اين آلودگي ها به سفره هاي آب هاي زيرزميني و نزول بارش برف و باران و در نهايت كمبود منابع آبي سالم آلودگيهاي شيميايي آب نسبت به دهه هاي گذشته به مراتب بيشتر شده است و باعث دغدغه مسئولين و مردم گرديده است. امروزه آلودگي هاي شيميايي از جمله، سرب، جيوه، آرسنيك، نيترات و نيتريت و انواع فلزات سنگين در سفره هاي آبهاي زيرزمين تشديد شده است و ديگر اين نوع آلاينده ها با سيستم هاي تصفيه آب شركتهاي آب و فاضلاب نه در ايران بلكه در كل دنيا قابل تصفيه نمي باشد و نياز به سيستم هاي نوين تصفيه آب مي باشد كه براي مثال مي توان سيستم هاي تصفيه آب به روش اسمز معكوس يا (RO) كه در بين سيستم هاي ديگر تصفيه آب كارآمدتر و اقتصادي تر مي باشد نام برد. چرا از سيستم هاي اسمز معكوس (RO) در تصفيه خانه هاي شهرهاي بزرگ استفاده نمي شود؟ نظر به اينكه طبق تحقيقات به دست آمده مصرف آب در كشور ما براي هر خانواده متوسط در روز حدودا 200 الي 250 ليتر مي باشد و 98٪ اين مقدار مصرف مربوطه به مصارف غير از آشاميدن از جمله استحمام- شستشوي البسه و ظروف و آبياري فضاي سبز و شستشوي محوطه ساختمانها استفاده مي شود، لذا توليد آب با كيفيت بالا جهت اين مصارف امري غير اقتصادي و غير ضروري و غير منطقي مي باشد و در هيچ جاي دنيا متداول نمي باشد. پس در نتيجه نصب يك دستگاه تصفيه آب استاندارد با سيستم اسمز معكوس (RO) در نقطه مصرف هر خانوار تبديل به امري واجب و هوشمندانه و اقتصادي شده است و ضرورت اين موضوع را بيش از پيش آشكار مي نمايد شركت پاكاب 22 آماده مشاوره و خدمات و نصب دستگاه تصفيه آب به روش اسمز معكوس خانگي را براي شما عزيزان مي باشد. (سيستم هاي تصفيه آب اسمز معكوس بهترين گزينه براي نوشيدن آبي سالم و گوارا)،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۰:۰۳ توسط:مبتكران صنعت پارس موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :